Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hízott a 22. hétig...

Ki mennyit hízott a 22. hétig betöltéséig?

Figyelt kérdés
Nem félek a hízástól, hisz nem vagyok rá hajlamos. Csak szimpla kíváncsiságból kérdezem, még mielőtt valaki elharapná a torkomat. Amúgy én 4kg-val vagyok több, de ruhástul, cipőstül és pukkadásig tele pocakkal. Semmi nem látszik ,csak a pocim. (Sőt, az arcom alapján azt mondták nekem ketten is, hogy fogytam ???)
2009. márc. 2. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 3 kg-ot híztam a 22. hétig. Most 27 hetes vagyok, és rám jött még plusz 2 kg. Csak a hasam nőtt, olyan mint egy lufi :-)
2009. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én a 15. hétig 6 kg-ot fogytam, aztán hízókúrával sikerült visszaszednem és még 3 kg feljött. Most 5 hós a lányom és még mindig megvan ez a 3kg plussz.

2009. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 kg jött fel addig(22. hétig)32 hetesen 9 kg az össz.Én hízásra hajlamos vagyok.Ez nem függ ettől.Tapasztalatom alapján a terhességnél minden másképp van mint ahogy elképzeltük.Nálad is nálam is elfogadható ennyi hízás.
2009. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22.hetig 2,5 kg.
2009. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igaz, én az elsővel is 22 kg-ot híztam összesen (48-ról 70-re), most kicsit figyelek: eddig 10 kg ment fel (52-62), most töltöm a 25. hetet.
2009. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!