Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOTE II-n Zsoldos Etáról...

SOTE II-n Zsoldos Etáról (szülésznő) info?

Figyelt kérdés
A szülészem nemigen akar szülésznőt javasolni, mikor mondtam, hogy Etát itt sokan dicsérik, azt mondta, ő tényleg jó. Mindenkinek jó tapasztalata van vele? S ha valaki (akár priviben) elküldené a számát, megköszönném, mert elfelejtettem, bár nemoskára megint megyek a dokimhoz....
2011. ápr. 10. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A számát sajnos nem tudom, de csak jókat hallottam róla én is. A szobatársam őt fogadta fel, nagyon kedves volt vele, segített neki még kicsomagolni is, kapott tőle nagy méretű kórházi betéteket, bejárt hozzá, stb. Én is fogadtam szülésznőt, de megbántam, hogy nem Etát...
2011. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, kedves vagy. Olyan jó, hogy valakiről tényleg csupa jót lehet hallani-olvasni.. Már csak abban bízom, nem késünk le "róla". Most vagyok a 32. héten..
2011. ápr. 10. 21:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Könnyű szülést kívánok, minden rendben lesz! Etára mindenki azt mondja, hogy egy angyal! :)
2011. ápr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly áprilisban nála szültem. Csak jót tudok mondani róla. Végig velem volt.
2011. ápr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Megkérdezhetem, hogy mennyi pénzt adtatok neki, vagy előre mondott összeget? Köszi, ha megírod!
2011. ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi Nektek. Kedves Utolsó Előtti! Ez engem is érdekelne.., meg a telefonszáma is, ha megadnád.. Előre is köszi.
2011. ápr. 11. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a száma már nincs meg, de mi 30000. adtunk.
2011. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!