Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen érdmemes 4d re...

32 hetesen érdmemes 4d re menni? Fogunk valamit látni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze!!!!! a legjobb időpont hozzá. a 26-32 közöttiek a legjobbak. a 32. hét után már túl nagy, 26. hét előtt meg még nem elég husis.


a vonásai már meglesznek!!!!!!!


4dgenesis-t ajánlom. szuperek

2011. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges menni, mert már a feje sem fér a monitorra. Mi 30 hetesen voltunk és már így sem fért, pedig a mérések alapján az átlagostól kisebb feje volt a babámnak! Persze az arcát azért megnéztük, de már nem mondanám, hogy élvezhető volt. Ha legközelebb babám lesz, max. 29. hétig megyünk. Ott ahová menni szeretnél, rákérdezhetsz mit mondanak, de én nem ajánlom. Mi azért nem bántuk nagyon, mert voltunk 28 és 24 hetesen is 4d-n, úgyhogy ez a harmadik már tényleg csak az arcvonásai miatt volt. Persze gondolom azért függ a baba fekvésétől, méretétől a gép minőségétől is, de én nem várnék már addig.
2011. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint 18 és 24 hetesen voltunk...
2011. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi a 29. héten voltunk, és már az én fiam is elég neccesen fért bele a képbe. Pedig kis baba volt, kiírt napon, 2950 grammal, és 50 cmrel született.
2011. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4D-re a 28-30. hét között a legérdemesebb menni, utána már nem nagyon, mert a baba elég nagy, a magzatvíz pedig egyre kevesebb, ez pedig elengedhetetlen a jó felvételhez.

Szerintem már nem érdemes menned, de esetleg kérdezz rá a kiválasztott helyen.

2011. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Háát, én nem tudom, ti hol voltatok, de mi 34. héten voltunk, és tökéletes képeket kaptunk a pofijáról, és láttuk azt is hogy hajasbaba lesz:). Simán belefért a képbe! Pedig még meg is jegyezte a csaj, hogy szte előbb fog jönni, mert jól lent van már, és nagy is és végül 38hét 5 naposan meg is született 4300 grammal;).
2011. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, a Hepinetben voltunk a Dunakeszi Kenguruban.
2011. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!