Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ez? Bugyborékolást érzek a...

Mi ez? Bugyborékolást érzek a pociban, egészen lent a petefészkek magasságában. Nagyon furi érzés.

Figyelt kérdés
22hetes km
2009. febr. 28. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

oóóó, szerintem ez a Manód :D

Nekem legalábbis bugyborékoló érzés volt mikor tudatosult, hogy mocorog :D D: :D

2009. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen igen!

Ez a babád:)

2009. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igen,en is sokszor buborekoläst erzek a hasamban,vagy mintha a beleim mozognänak.pedig csak a babuci uszkäl... :)

25heteskm

2009. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én akkor éreztem ilyet amikor csuklott a picikém
2009. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen,valami olyasmi érzés mintha a beleim lennének.Pedig ott ugye nem lehet:)

Az tuti h a baba,mert 16hetes korától már mozog,ugrál:)

Csak mikor ez a furi érzés van,nem tudom az mi lehet.

2009. febr. 28. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na hát sokszor én sem tudom eldönteni, hogy vajon mi folyik ott bent! A bugyborékolást biztos, hogy a babád csinálja. Lubickol, úszkál, élvezi, hogy még van elég helye. Ez a kellemesebb! Nekem volt egy olyan napja, amikor egész végig csak lent éreztem és egyfolytában csak kaparást! Na hát nagyon nem volt kellemes. Már könyörögtem neki, hogy hagyja abba! Kaparászott és már nem csak alul a pocimban éreztem, hanem a méhszájnál, meg már szinte a hüvelyemben! Szerencsére már azóta nem csinált ilyet!

26 hetes kismami

2009. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnél úgy éreztem, mint amikor kikevered a tojás sárgáját habosra a cukorral, és pukkanik. Lehet, hogy hülyén hangzik, de ez a való igazság. A 2.-nál. 3.-nál már egyértelműbb.
2009. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!