Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+5 hetes vagyok, a köldököm...

37+5 hetes vagyok, a köldököm magasságában kb.10 cmre balra tompa szurkálást érzek szabálytalan idöközönként. Ez is valami elöjel lenne?

Figyelt kérdés
Babóm nem lehet, ö teljesen a jobb felemen van, csak néha rugdos be a bal felemre, de azt is feljebb a köldökömnél.2-3 napja görcsölgetek
2011. jan. 14. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
:)) Így z utolsó hetekben az embernek mindene fáj, szurkál. Hogy nálad ez mi lehet, sajna nem tudom :) Lehet, hogy ott feszül a méhed, mert a baba a másik oldalon nyomja. A görcsölgetés, jóslófájás teljesen természetes így a végén. A tested készül a nagy napra.
2011. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ez igaz, minden fáj, még az is ami nem kellene :))

köszi a választ

2011. jan. 14. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem lehet, hogy a veséd fáj, és átsugárzik oda?

Nekem ilyen időtájt mindkettővel vesegondjaim voltak, és a vesém nem fájt, de ahol Te mondod, kb ott, igen. És csak a bal oldal.

Ha erről lenne szó, semmi gond, szülés után magától elmúlik!

Könnyű szülést és sok boldogságot kívánok Neked!

2011. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!