Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondtátok el, hogy...

Mikor mondtátok el, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Munkahelyen, szülőknek, barátoknak
2011. ápr. 5. 17:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerettem volna minél tovább "titkolni", de még az orvosi megerősítés előtt kénytelen voltam elmondani itthon és a munkahelyen is. :( Ekkor voltam a 7. hétben.

Nem úgy terveztem a bejelentést, mint ahogy sikerült. De most már mindegy :)

2011. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

a csaladnak a pozitiv teszt utanni hetvegen a munkaban a fonoknom utanna hetfon mar latta rajtam, nagyon szoritott hogy sikeruljon, bar mi olyanok vagyunk mint a baratnok. a tobbieknek meg a doki latogatasa utan a hatodik hetben.

En ugy voltam vele hogy ha valami baj lesz akkor ugyis a csaladra szuksegem lesz a tobbiek meg ugyis megtudjak es jobb ha tolem mint ha pletykak keringnenek. En soha nem titkoltam se azt hogy probalkozunk se az hogy sikerult, minek ugyis gyorsan szallnak a hirek

2011. ápr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szia!

16-hetesen a szülőknek barátoknak én örültem hogy a mi titkunk apával és bár nem volt még vetélésem azért jobb félni és nem akartam magyarázkodni ha baj lenne, most vagyok 8-hetes megint de tuti várunk a 12-16-hétig majd meglátjuk most apa tudja és a legjobb barátnőm más nem

2011. ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szülőknek, tesómnak 7 hetesen, de muszáj volt a barátnőimnek is, mert az állandó rosszullét miatt nem tudtam eltitkolni.

Amúgy 12 hetesen híresztelem csak el, ha meglesz a kombinált tesztem eredménye.

11 hetes vagyok.

2011. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!