Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tévedhet 6. -8. héten hüvelyi...

Tévedhet 6. -8. héten hüvelyi uh szívhangról, ha a doki nem látta? Kinek, hogy volt?

Figyelt kérdés

Utolsó mensi jan .30. volt ovu kb. febr. 14. tehát ovutól nézve 6 hetes körül vok az utolsó mensi első napjától 8hetes.Ma voltam uh-n és nem látott semmit.A pici 16mm a petezsák 30mm elvileg fejlődött. holnap kellene SZTK másik UH,de közbe olvasni sok mindent, hogy vkinek nem láttak máshol meg igen vagy csak legelső 12. hétben van...se görcs,se barnás vérzés.2009-ben volt vetéésem 5.6.hét körül de az nem befolyásol mta a doki.

Magam alatt vagyok.


2011. márc. 31. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Gép érzékenység függő. Ha nőtt, ne aggódj, majd legközelebb látják.
2011. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan még csak az 5. héten történt, de közölte a dokim, hogy szerinte nem vagyok terhes, de ha a teszt azt mutatta azonnal húzzak be egy pesti klinikára uh kontrollra, mert lehet, hogy méhen kívüli, és életveszélyben vagyok. Pesten meg persze rögtön látta a doki a kis petezsákot, de én is tök kiborultam, mire beértem. És ez csak azért történt, mert sz.r volt az érdi uh gép.

Sőt, előtte egy évvel közölték ugyanitt, egy másik uh vizsgálat után (másik gép, másik doki), hogy 5cm-es tumort lát a vesémen!!! Persze ezt soha többé nem látta senki, se uh-on, se CT-n, sehol, de volt néhány nehéz napom. És megint csak a sz.r gép miatt. Szóval drukkolok nektek!

2011. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Egy rugóra működünk:)Utolsó menzim jan 30,én 6+6 naposan voltam uhn,az uh alapján is ennyi idősnek számítok.Hallottuk a szívhangot is.Dokim azt mondta vasárnaponként van a hét fordulónk.Nekem sima uht csinált is így is láttuk hallottuk.Legközelebb 10+2 naposan megyek dokihoz,aztán gondolom a 12 hétben uhra.Boldog babavárást!8+5 hkm
2011. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia.

ma se láttak.Ma műtenek is.

2011. ápr. 1. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!