Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ekkorát tévedhet az ultrahang?

Ekkorát tévedhet az ultrahang?

Figyelt kérdés
40. hétben járok és a mai ultrahangon látott magzati méretek éppen megegyeznek a 4 héttel ezelőtti méretekkel, sőt a CRL 7 mm-rel kevesebb. Tévedhet ekkorát az ultrahang? Mindkét alkalommal ugyanaz az orvos nézte, ugyanazon a gépen. Holnap újra megyek a kórházba reggel, de addig szeretnék pár megnyugtató választ kapni.
2010. júl. 22. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:

az utolsó időben már nem hiznak a babák sőt lehet hogy fogynak is ...

az hogy a crl -ülőmagasság- kisebb lehet hogy csak összehúzta magát v. máshogy helyezkedik semmi rosszra nem gondolnék.

valszeg nemsokára megszületik és meglátod minden rendben lesz...


Minden jót és ne aggódj!

2010. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tévedhet ennyit, a közeli ismerősöm most szült, és 3500g-ot mondtak neki, ehhez képest 4000g lett a bébi. Szerintem simán tévedhetnek másban is.
2010. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem avval riogattak, hogy túl kicsi lesz a baba. Ehhez képest 3550 grammal és 55 cm-vel született. Szerinted?
2010. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az ismerősömnek 4 kg felettit jósoltak, alig volt 3200 gramm.
2010. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Olyat rengeteget hallottam a közvetlen környezetemből is, hogy több száz grammnyit tévedtek. Na de, hogy 1 hónap alatt nem változtak volna a méretek? Sőt kevesebb is valamivel.. Akkor mit mért 4 hete a fej kerületnek? Mert azért ott látni, hogy mettől meddig ér a kobakja.

Közben felhívtam a szülésznőmet, és ő is azt mondta, hogy valószínűleg elmérték.

2010. júl. 22. 14:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen tévedhet az uh,saját példám,szülés elött 1 nappal:3218 gramm becsült súly,és 32-es fejkörfogat,

másnap megszületett az én kisfiam 4070 grammal és 37-es fejkörfogattal.

2010. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán tévedhet. Sőt, nekem a szülésnél csináltak egy külön uh-t, hogy eldöntsék császáros legyen van sima szülés. A dokinak utána kellett számolnia, mert úgy észlelte, hogy a gép nem valós adatokat ad meg............

Hát úgy is lett

2010. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!