Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismama vagyok. Pár...

38 hetes kismama vagyok. Pár napja olyan levertnek fáradékonynak érzem magam. Ugye mire a szülésre kerül a sor ott nem leszek ilyen gyenge? Nem vagyok beteg csak egyszerűen alig birok lábon maradni.

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is szörnyen fáradtnak éreztem magam ebben az időben, a babám is kezdett kevesebbet mocorogni. Kicsit visszavettem a házimunkából (egyszerűbb, gyorsabb ételeket főzök, amikor lehet leülök, páromat megkérem, hogy teregessen ki stb...). Ha tehetem lepihenek, de a napi órás sétát betartom, kell a friss levegő és ennyi mozgás. Bár éjszaka nagyon keveset alszok, így a 40. hétre már nem érzem magam annyira fáradtnak, inkább fel vagyok pörögve, mert már türelmetlenül várom a babót. Szóval én is gyengének éreztem magam, de most, hogy eljött az idő, készenlétben állok, és ha a pocaklakó kibújni készül, minden erőm velem lesz. Mára várjuk.
2009. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a 38. hétben vagyok, és pont úgy érzek, mint Te. Van egy 1 éves fiam, épp hogy a legszükségesebb dolgokat tudom elvégezni körülötte. Már alig bírom beemelni az etetszékbe. Naponta még kétszer alszik, olyankor én is lefekszem vele aludni, mert éjszaka meg valahogy nem tudok aludni. Állandóan felébredek vagy jóslófájások miatt, vagy mert kényelmetlenül fekszem, vagy mert a kisfiam felébred ..... Szóval nem könnyű. Egy óra séta? Még a konyhába kimenni is nehezemre esik. Sajnos ezt biztos a kisfiam is megsinyli, mert nem tudunk sétálni menni az idő miatt sem, meg mert én sem bírom már, ezért sokat szellőztetek, hogy legalább némileg biztosítsam a friss levegőt. Nekem az első terhességem végén nem volt ilyen gáz, vagy csak nem emlékszem rá. Én is bízom benne, hogy azért a szülésre össze fogom tudni kapni magam, mert oda azér kell erő. Szerintem ott úgyis összekapja magát az ember, mert egyszerűen muszáj lesz. Könnyű szülést :-)
2009. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Hát az az 1 óra napi séta nekem sem jön össze mert már hetek óta úgy fájnak a csontjaim, szeméremcsont, combcsont,hogy menni alig bírok sajna. Nektek is könnyű szülést kívánok!

2009. febr. 24. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Garantáltan nem leszel fáradt ott és akkor! Annyi energia gyűlik össze az emberben, hogy el sem lehet képzelni. Én szülés előtt 2 héttel kórházba kerültem, kialvatlan voltam, és meg is betegedtem, beszélni is alig bírtam, köhögtem, folyt az orrom (nyár volt, de huzatot kaptam! De mire odakerültem, földöntúli energiák szabadultak fel, főleg a kitolási szaknál. Pihenj, most szabad és kell is! Összpontosíts magadra és a babára, mert utána nehezebben pihenhet az ember!

Könnyű szülést, nem lesz baj!

2009. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!