Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-26-27 hetes kismamák!...

25-26-27 hetes kismamák! Nektek milyen erővel mocorog oda bent a pici?

Figyelt kérdés
Gyengéden, erősen?? Érzitek ár mindenfele mozogni vagy még csak a lábát? Van már pocakhullámzás?
2011. márc. 21. 15:09
1 2
 11/11 Disi ***** válasza:
A 26. hétben vagyok. Az én kis drágám elég front érzékeny. Minden nap érzem többször is, de a múltkor a nagy hó előtt egész nap tornázott, a múlt héten, amikor beköszöntött hirtelen a nagy meleg, akkor meg alig éreztem. Akkor meg is ilyedtem picit, de egy pohár colát vagy csokit adsz neki, akkor attól megindul.Eddig csak egyik vagy másik oldalt éreztem, de szombaton voltunk 4D-n és a váróban ülve elkezdett hullámozni. Fantasztikus volt! Én csak köldökig érzem. Minden este fél 10- 10 óra fele szokott még mocorogni, amit megfigyeltem állandó időpontnak. Szóltam apának is, hogy most aktív, figyeljen, és képzeljétek el a köldököm alatt baloldalt a hasam elkezdett kinyomódni. Nem tudom melyik testrészével csinálta, de tök jó volt. Nekem egyenlőre még nem kellemetlen, néha hirtelen nagyokat mozdul, de attól is inkább csak meglepődöm. Gondolom később jön, amikor majd a bordáimon táncol. A hólyagomra nagyon sokszor ráül.
2011. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!