Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismamák! Érzitek...

15 hetes kismamák! Érzitek már, hogy mocorog a baba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 12:20
 1/9 anonim válasza:

Szia!


Én már a 12. héten éreztem és most egyre erősebben, de van aki csak a 20. héten kezdi el érezni. Ez nagyon változoó.

17 hetes kismama

2011. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sajna még nem egyértelműen... :(
2011. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Néha mikor este lefekszem érzek valami "motoszkálás" félét a pocim közepe, jobb széle fele. De még nem tudom eldönteni, mert nem olyan nagy, határozott mozgás, és nem minden nap.

15+6 kismama

2011. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12. héttől érzem de nem állandóan (pl autózás közben, este lefekvésnél)
2011. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A 14. héttől érzem, de eleinte számomra sem volt egyértelmű, csak gyanítottam, hogy ő lesz az...mos vagyok 16+2 még mindig nem mindennapos a mocorgás, de azért van:D Egyre kezd egyértelműbbé válni hogy ő az..ja és első babó! A többi válaszolónak, hányadik baba?

Te kedves kérdező érzed már?

2011. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16 hetesek vagyunk éppen ma, első baba, és sajnos még én sem érzem a mocorgást egyértelműen, talán esténként enyhe mozgolódás már van, de lehet csak a saját szívverésem érzem a hasamban... nem tudom eldönteni.
2011. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én 15hetet töltöttem ma.valamit,mintha éreznék,de az nem biztos,h ő...még nem egyértelmű..én is ált 20.hétre hallottam,h biztosra érzik az első babát.
2011. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andrea1987 ***** válasza:
Én 16 hetes vagyok, de én nem érzem hogy mozog,bár enyhe zsibbadást érzek a hasam alján néha esténként,de nem vagyok benne bisztos hogy ö az.Elsö baba.Bár már nagyon szeretném érezni,mert uh-n nagyon ficánkol.
2011. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En 17+3 hetes vagyok es en sem erzem egyertelmuen meg, csak valami motoszkalas szerut es en is sokszor figyelem,hogy a sajat szivveresem az vagy a baba,mert nem tudom eldonteni. Viszont nagyon sokat nott a hasam az elmult ket hetben , gondolom lassan megmozdul mar :)
2011. jan. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!