Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetis kismamak. Hogy...

30 hetis kismamak. Hogy vagytok? Mekkora a poci? Sokat mocorog?

Figyelt kérdés
esetleg van valami kellemetlen is???
2011. márc. 13. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
31+4, 116 cm a haskörfogat. Jól vagyunk, bár nehezen...
2011. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi nagyon jól vagyunk,92cm a haskörfogat és sokat mocorgunk.

Imádom a terhességet.Én május 22-re vagyok kiírva.És te?Ti hogy vagytok?

2011. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En majus 24 re...:) en mar alig varom,hogy meglegyen a csoppseg:) Nem kenyelmetlen az alvas? Hogyan alszotok? Nekem az a legrosszabb,mivel hason alvo vagyok....:( Ugyan annyit mocorog a baba? Nekem nem olyan sokat,mint ez elott...Nem lehet mar akkora helye,vagy miert? Kisfiut vagy kislanyt vartok? Boldog babavarast!!!:)
2011. márc. 14. 12:41
 4/9 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok, május 30-ra vagyok kiírva. Nagyon jól viselem a terhességet (2. baba, az elsővel iszonyat sok panaszom volt). Már van egy 2 éves kisfiam, pattogok vele rendesen. :) Pocaklakó nagyon-nagyon aktív, látványosan mozog. 168cm-hez 101cm köldöknél a hasam, és 10 kilót híztam idáig. Most vagyok 69 kg. Kellemetlenség nincs, csak néha rövid ideig tartó keményedés, node az természetes. :) Úgy néz ki, kislányt várunk. :)
2011. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán mostanában vagyok a legjobban. Kicsit nyomja a rekeszizmom, aludni sem olyan mélyen alszom, jó nagy a hasam (115 cm). És nagyon várom! Tegnap már kimostam, ma kivasalom a ruhácskáit. Lassan elkezdem pakolni a kórházi csomagot, sosem lehet tudni.. Azért még reméljük marad május 25-ig! Kislányt várunk :) Első baba!
2011. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok.(92cm haskörfogattal,május 22.)

Én még nagyon jól alszom,szerencsére még pisilni sem kelek fel éjszaka.Nekem még mindig nagyon sokat mocorog,olyan mókás tud lenni.Kislányt várunk a 18 hetes UH szerint,és holnapután megyünk megint VÉGRE.:-))És első baba.

Már én is nagyon izgatott vagyok,alig várom hogy túl legyünk a szülésen és lássam,hogy milyen és hogy mindene megvan és egészséges.Már elkezdtem kimosni a dolgokat,és április elején már a babaszobát is berendezzük.Szóval már nagyon lázban vagyok.

De mesélj te is?Neked mi lesz,első baba?Ti hol szültök?Fogadtatok orvost?Én a Jahn Ferencbe szülök,és nem fogadtunk.

2011. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!30+3

Haskörfogatom 97 cm,kislányunk lesz,első baba,néha fáj a derekam,más panaszom nincs.Éjjelente egyszer mindig felkelek pisilni,és napközben is sokszor kell.Rengeteget mozog a kiscsaj,főleg sokat csuklik a napokban:))Május 20-ra vagyunk kiírva,de én úgy érzem,hamarabb fog érkezni.Alvás is jól megy még,nem olyan nagy a pocakom hogy akadályozna.Már nagyon várom a szülést,hogy végre megláthassa,megöleljem:))És te kedves Kérdező??

2011. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

31+3 ,Nagyon sokat mocorog a lelkem majd kirugja az oldalamat sokszor elég kellemetlen, de örülök hogy mozog,mert elég késön kezdtem érezni a 20.héten kezdett el mocorogni mikor már tudtam hogy tényleg ő az!!

poci méret 120 cm ,1600 gr lehet már!!

boldog babavárást továbbra is

2012. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsika hogy megkérdezem de hogy szül itt mindenki május végégn mikor én is 31 hetes vok és juli 28-ra vok kiirva!!

Csak kérdezeme, nem kötöszködés!!üdv Nikol

2012. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!