Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem fordul ki a köldököm...

Miért nem fordul ki a köldököm? 27 hetes vagyok. Egyáltalán ki kell neki fordulni?

Figyelt kérdés

Pocakom már nagyon nagy, előtte sem volt kicsi, van elég szép zsírpárna rajta, ez az oka?

Még teljesen befelé "csigázik" a köldököm.


2009. febr. 23. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem mindenkinek fordul ki

én 35 hetes vagyok, és csak ki van simulva, nem jött ki, remélem nem is fog - pedig jó nagy feszülős pocakom van

2009. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem törvényszerű! :) Nekem kettőből egyszer sem.
2009. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem fordult ki.
2009. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
42. hétre szültem és nem fordult ki a köldököm.
2009. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem fordult ki, pedig hatalmas pocakom volt es nagyon feszult. 62 cm-es derekam volt terhesseg elott es 125-ossel mentem szulni, tehat szo szerint ketszer akkora volt. Annyi tortent, hogy kifeszult, nem volt olyan mely a koldokom, de ki nem fordult.

Hulyen hangzik, de szules utan viszont megnott, nyult az is a borrel egyutt es nagyobbnak tunik a koldokom.

Pedig hasam nem maradt, hamar lapos lett, csak a bor nem olyan feszes meg es kitagult a koldokom is.

2009. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát láthatod...:) sokan vagyunk akiknek nem fordult ki a köldöke. Köztük nekem sem:)

Boldog babavárást!

2009. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt hallottam, hogy aki erősebb testalkatú annak nem fordul ki a köldöke. Én a terhesség előtt 78-79 kg voltam, most a 21. héten 82 vagyok. Eddig még nem fordult ki. Szerintem nem is fog, a hájam nem hagyja :D

2009. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem se fordult ki a köldököm,még mindig jól látszik,pedig 70-es derékbőséggel indultam most a 32. héten 100 centinél tartok.Nem mindenkinél fordul ki.Minden jót nektek!
2009. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ma töltöttem a 31. hetemet, és pont az előbb zuhanyoztam s néztem hogy kezd kifordulni.Szóval szerintem változó lehet ez is mint minden más a terhesség alatt.
2009. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!