Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elkezdett ellaposodni a...

Ha elkezdett ellaposodni a köldököm, akkor ki is fog fordulni?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok.Eddig egy szép lyuk volt a köldököm de egyre kisebb a lyuk.Nem szeretném, hogy kiforduljon mert nagyon érzékeny volt régen is, utálom ha valami hozzáér.Lehet ellene valamit csinálni?
2008. jan. 8. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 34 hétben járok és még nyoma sincs annak hogy ki akarna fordulni. Sztem ez alkati kérdés.
2008. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyanebben a cipőben járok mint te.Úgyhogy én is marha allergiás vagyok a köldökömre.Nekem is elég szép nagy lyuk volt a helyén és engem mindenki nyugtatgatott hogy dehogy is fog kifordulni,mert jó mély.Na erre itt vagyok 22 hetesen és azt veszem észre hogy napról-napra lapul egyre jobban.Egy kicsit én is parázok hogy mi lesz ha teljesen kifordul mert még ugy a szülés odébb van és nagyon úgy nézem hogy ez lesz a sorsom.:(((Azt mondják ilyenkor le kell ragasztani,és akkor nem irritálódik.Brrrrrrr...engem ez se nagyon vigasztal ugyhogy tudom mit érzel.Valahogy át vészeljük,kénytelenek vagyunk.De tudod mit?Ez legyen a legnagyobb gondunk a terhesség alatt!Jó babavárást!
2008. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!