Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most én vagyok a hülye, vagy...

Most én vagyok a hülye, vagy az ultrahangos vak? Hozzáértő kismamákat kérem, hogy mondják el a véleményüket a képről. Mit láttok rajta?

Figyelt kérdés

[link]


Egyenlőre nem írnék semmit,de kérek mindenkit,hogy alakosan nézze meg a képet.

Segítségeteket előre is köszönöm!


2011. márc. 19. 07:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem így néz ki egy hat hetes terhesség:

[link]


És így egy 9 hetes:

[link]


Ha ezt veszem alapul, akkor szerintem simán elmérte:)

2011. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Hát most megnéztem az UH képeimet. Van egy 5 hetes,azon csak a szikhólyag látható, benne semmi.Aztán van egy 6 hetes, ott a szikhólyagban van már egy kis "maszat" de kivehetetlen, és a szívcsőhangot akkor már hallottuk, a képen a grafikonja ott van.

Aztán van egy 10 hetes, de azon nem ilyen szabályos karika a feje, bár az profilból van, hanem inkább olyan alakja van, mint egy kis hüllőnek :)

Szívhangot hallgatott a doki? Az elég fontos lenne. Az biztos, hogyha ez a picibabád, akkor sem mérte jól. Én visszamennék, vagy egy másikhoz esetleg (????) Tesztet csináltál?

2011. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Én is úgy látom, mintha nem a teljes hosszán lenne a mérés. Mondott vmi problémát emiatt, vagy csak kijelentette, hogy ennyi és kész? Mert ha problémát nem jelentett számára, akkor ne nagyon törődj vele, a következő ultrahangon már minden jobban látszik, félremérni is nehezebb, szóval az már biztosabb képet fog adni a méreteiről :)

Boldog babavárást, ne idegesítsd magad ilyesmin! :)

2011. márc. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Van szívhang már 2 hete.Mindent rendben találtak,csak ez a számítás nem tetszik nekem.

Ezen az ultrahangon semmit nem mondott a csajszi,csak,hogy ekkora és kész.


[link]


Bekarikáztam,hogy mi az ami nekem szembetűnt.

Van már 3 fiam /ikrek és 1/,és megnéztem az összes ultrahangképem,és sehogy sem jön össze nekem ez a 6 hét...

Sajnos nemsokára betöltöm a 35 évet és ezzel valahogy még aggodalmasabb lettem,de aggodalom ide vagy oda,ez akkor sem jó mérés.:)

Pontosan tudom,hogy jan.31-én eshettem teherbe /nincs más opció/ és így számítva is a 8 hetet kell alapul vennem.

2011. márc. 19. 08:47
 15/25 anonim ***** válasza:
De az orvosok utolsó menzi alapján számolják a heteket és nem teherbeesés időpontjától!
2011. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Igen,ezt tudom,ezt csak információként írtam. :)
2011. márc. 19. 09:01
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha hat hetes lenne, akkor nem hallottátok volna két hete a szívét. Egyértelműen elmérte.
2011. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha az utolsó menszitől számolnák, akkor az én babám 4 héttel lenne idősebb, pedig nem, csak később volt pé-m. Így meg pont akorának megfelelőt mért a doki.
2011. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nekem csak az a fura, hogy a fekete foltban van egy félkör maszat, de a crl-t mintha a fekete körön kívüli méhdarabból mérte volna.

Szóval hacsak nem a mérőpontok alatti rész a baba, az vibrált vagy az a "napkitörés" a fekete körben, akkor nem stimmel a mérés.


Ha 2hete volt szívhang, akkor is min8hetes nem 6.

2011. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Így van, akkor ne aggódj, csak rosszul mérte, és valószínűleg minden rendben van.
2011. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!