Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 12 hetes kor után veszik...

Ha 12 hetes kor után veszik el a babát, akkor utána mikor lehet újra próbálkozni? Fejlődési rendellenesség miatt vetetjük el.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk de a doki azt mondta gyógyíthatatlan beteg. Ma vagyok 12 hetes tegnap derült ki a betegség. Víz van a bőre alatt tastszerte.Ödémás.Az uh-s leletem a Mitől lehet beteg a babám?Biztos hogy el kell vetetnem?12 hetes vagyok. kérdés alatt.
2009. febr. 21. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom ami történt. Nem tudom, hogy mennyire biztos már ez a diagnózis, de én ilyen esetben azért kikérném egy másik orvos véleményét is. Biztos ami biztos és veszteni nem vesztesz vele semmit. A tényleges okokat illetően is igazából az a mérvadó amit a doki mond, nem hozzáértőként csak találgatni lehet. Az okokat tekintve ne emészd magad, ezek az esetek nagy részében tőlünk teljesen független és kivédhetetlen okok. A mások babával mikor lehet próbálkozni is erősen orvos függő kérdés. Ilyenkor ennek van egy testi és egy lelki része. Testileg általában hamarabb készen áll az ember, de a lelki részéhez biztos kell pár hónap.
2009. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem 4-6 hónapot fognak mondani. Ha lelkileg felkészülsz rá és visszaáll a mensid szerintem elég a 3 hónap.

Én missed ab után vagyok 3 héttel és 2 hónapot fogok várni.

2009. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!