Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen biztos lehetek a...

Teljesen biztos lehetek a terhessegben ha 2 erös pozitiv tesztem van? Nagyon feszül a mellem, faj a derekam?

Figyelt kérdés
annyira örülök hogy nem merem elhinni es felek egyszer csak ujra negativ tesztem lesz,hetvegen ujra tesztelek majd de felek...bar tegnap reggel es delutan is poz. tesztem lett
2009. febr. 18. 22:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia kedves kismama!

Ha a pénztárcád engedi akár minden nap is tesztelhetsz, mindig pozitív eredményed lesz :) Keress fel egy dokit, menj el UH-ra és gyönyörködj a bébiben! :)

Gratulálok! Kellemes baba várást!

2009. febr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A párom és én is akartunk babát de kb még 1-2 év múlva, de imádjuk egymást és igazából mindegy volt hogy jön babi vagy még vár egy kicsit, január elsejétől kezdve volt mellfeszülésem émejgésem mindenféle fura érzésem, 5 én beszélt rá a párom hogy ugyan vagyek már egy teszetet de nekem addig még csak eszembe sem jutott, hogy ez s lehet a rosszullétek oka. Én az első teszetmet délután vettem, sokadik pisi :) , egyértelműen +, alig hittünk a szemünknek úgy örültünk, aztán gyorsan irány a gyógyszertár és vettünk még 2öt az úton megittam fél liter vizet és mire hazaértünk megint tudtam pisilni halványabbak lettek de +, pedig azt mondják a reggeli első vizeletből a legbiztosabb. Meg olyat is hallottam, hogy ezek a gyorstesztek csak fordított esetben nem. ugyhogy mindenképpen GRATULÁLOK, minnél hamarabb menj dokihoz és már képet is kapsz a manócsákdról! jó babavárást
2009. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!