Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen biztos lehetek a...

Teljesen biztos lehetek a terhessegben ha 2 erös pozitiv tesztem van? Nagyon feszül a mellem, faj a derekam?

Figyelt kérdés
annyira örülök hogy nem merem elhinni es felek egyszer csak ujra negativ tesztem lesz,hetvegen ujra tesztelek majd de felek...bar tegnap reggel es delutan is poz. tesztem lett
2009. febr. 18. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok kismama!
2009. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Biztosan baba, regota vartal mar ra?

Tesztelj csak hetvegen is, hogy megnyugodjal jobban.

2009. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Teljesen biztos bizony akkor lesz, ha a doki is rábólint, viszont nekem is a teszteléskor két tünetem volt, az egyik bizony a mellfeszülés! Szóval szerintem baba! :)

És én is alig hittem el. Csodálatos érzés, ugye?

2009. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólóhoz!az a teszt hétvégén sem lesz negatív:)Gratulálok!
2009. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Való igaz, hogy terhesség az amit orvos is megerősít, de két teszt mellett nem sok kétség férhet ehhez. Próbálj meg felhőtlenül örülni a dolognak és feleslegesen ne parázz. A hétvégi teszt árán inkább vegyél magadnak valamilyen gyümölcsöt, sokkal többet használsz vele a babának mint a felesleges dolgokon való aggódással.
2009. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!
2009. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nagyon megnyutat a valaszotok,annyira boldog vagyok hogy nem tudom mit csinaljak,kiugrok a börömböl,mar 1eve varom ezt a napot
2009. febr. 18. 22:36
 8/12 anonim ***** válasza:

Garatualok!!!!! :)

Ne haragudj legyszi, de megkerdezhetem, hogy mikortol kezdodott nallad a mellfeszules meg a derekfajas? Sokkal a nevart mensi elott?

2009. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igazabol nem tudtam mikorra varjam mert 1 eve 2-3 havonta menstrualtam csak,3hete a dokim uj cseppeket irt fel,ennek helyreallitasa erdekeben akkor voltam vizsgalaton es azt mondta nem tisztan kitapinthato a mehem,ez lehet korai terhesseg jele,de uh-n meg nem latta, es hat 2hete ugy megnöttek es ugy fajtak hogy vettem tesztet(de nem tudom miert)es minket alkalommal poz. lett,szoval 2hete feszül de nagyon
2009. febr. 18. 22:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szepen koszonom, hogy valaszoltal. Nekem mar 6 napja kesik de a ma reggeli tesztem is negativ. :( de meg nem adom fel a remenyt. Azert kerdeztem mert nekem sajnos semmi tunetem nincs. Nem faj a mellem, hanyingerem sincs, a derekam sem faj... :(

Nagyon sok boldogsagot kivanok neketek es vigyazzatok magatokra! :) Megegyszer koszi

2009. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!