Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet az oka annak hogy ma...

Mi lehet az oka annak hogy ma délután ( már vagy két órája) úgy érzem hogy össze-vissza ver a szívem, és levegőt is nehezebben kapok?

Figyelt kérdés
29 hetes kismama vagyok, de ilyet eddig még nem éreztem, volt már valakinek ilyen? mire utalhat?...nagyon rossz érzés, néha olyan mintha aszívem ki akarna ugrani a helyéről. Ja egyébként a vérnyomásom nagyon alacsony állandóan, hétfőn például 90/60-at mért a védőnő.
2009. febr. 18. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonlo,már kétszer is.Másodjára elmentem kardiológushoz,szerencsére nem volt baj.Átmeneti lesz majd figyeld meg.Pár napig fog tartani.A házi orvosom szerint ilyenkor nőnek jelentősebb mennyiséget a babák és a szervezet probál hozzá igazodni.Több vérrel kell számolnia.Szerintem neked is valami ilyesmi lehet.
2009. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!