Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szoltatok ha nagyon...

Mit szoltatok ha nagyon kislányt szeretetek vólna és kisfiú lett?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 09:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia.Már van egy kisfiam,2,5 éves.Elsőre kisfiút szeretttem volna,hogy majd vigyáz a hugicára.Most vagyok 33 hetes a kisöcsivel,pedig én nagyon kislányt szerettem volna,nálunk az egész családban így van,csak a páromék fiútestvérek.Sokáig nem is tudták megmondani mi lesz,de a 30. héten a dokim azzal kezdte,hogy bizony kislány,határtalan boldogság öntött el,nagyon jó érzés volt.Aztán pár perc múlva közölte,hogy hát mégis kisfiú,tutira,na mintha hideg vízzel öntöttek volna le.De ez csak egy pár óráig tartott,nyugtáztam,hogy én fiús anyuka leszek ,ez van,ennél nagyobb problémám ne legyen az életben!!Egyébként már elvesztettünk 3 babát,tehát csak áldani tudom a sorsot,hogy megadatik,hogy két babám legyen!Amikor reggelente átölel a kisfiam és azt mondja szeretlek anya,még vagy 5-öt szeretnék belőle!:)
2011. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy lány után született 3 fiunk. Én is alapvetően lányos anyának érzem magam, és mégis így alakult. Főleg a 4. babánál "sokkolt", hogy megint fiú. De aztán gyorsan meggyőztem magam, hogy biztos ez így is jó lesz, hisz a másik két fiú is olyan szép és aranyos. Aztán azóta, hogy megszületett, természetesen el nem cserélném egy kislányra sem. Pont őt szeretem, méghozzá nagyon, annyira szép, édes és kedves!!!

Nemrég derült ki, hogy jön a következő. Titkon reménykedem, hogy hátha kislány lesz, de azért készülök lelkileg, hogy az is nagyon jó lesz, ha fiú lesz! :-)

Bíztatásképp mondom, hogy a fiúk nagyon bújósak, érzelmesek, és elolvadsz majd, amikor a fiad "udvarolni" fog neked ("Anya, szeretlek, te vagy a legszebb!"). Mondhatni, szerelmes leszel belé!

Szóval, átérzem a csalódottságodat, de hidd el, utólag eszedbe sem fog jutni, hogy de jó lett volna kislány... Nagyon fogsz örülni, hogy fiú lett! Helyes, okos, cuki, huncut kisfiú! :-)

(Csak zárójelben mondom, elsőre fiút szerettünk volna, de lány lett -hála Istennek, így utólag!!!)

2011. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!