Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szoltatok ha nagyon...

Mit szoltatok ha nagyon kislányt szeretetek vólna és kisfiú lett?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit, imádjuk. Igazából nekünk mindegy volt, hogy mi lesz. De a szívünk mélyén kislányt szerettünk volna.
2011. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első gyerekem lány, a második fiú. A második születése előtt sosem beszéltünk arról, hogy lányt akarunk vagy fiút, ennek ellenére én még csak nem is gondoltam arra, hogy fiam is lehet. Aztán kiderült,hogy fiú és kb. egy másodperc alatt alakultam át fiús anyukává. El sem tudom képzelni, hogy lány is lehetett volna, illetve nem adnám oda 100 lányért sem. Soha ennél nagyobb problémád ne legyen az életben. Tudom közhely, hogy mindegy, hogy fiú vagy lány csak egészséges legyen. Ismerek pár embert akik bármit odaadnának egy gyerekért vagy azért, hogy a meglévő gyerekük egészséges legyen. Számomra az élet nagy problémái nem ott kezdődnek, hogy van egy egészséges fiú gyerekem.
2011. márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én is kislányt szerettem volna nagyon aztán kiderült hogy kukija van.nem is nagyon érdekel mert ami a fontos hogy egészséges legyen.és független attól hogy fiu vagy lány ugyan ugy szeretni fogom és már várom nagyon.

te fiut vársz?hány hetes vagy?

egy 32h kismama

2011. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én mindig is kislányt szerettem volna, s igazából lehet, hogy az is lesz, mert még nem derült ki. De ha ránézek a páromra egyre jobban azt érzem, hogy kisfiút szeretnék, aki majd büszkén sétálgat az apukájával. Szóval lerágott csont, de tényleg a legfontosabb: EGÉSZSÉGES LEGYEN!!!!
2011. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a családba mindenhol lányok vannak, el sem tudtam képzelni, hogy fiam legyen. Nem is gondoltam rá, hogy esetleg lehet fiú is:) Komolyan.

Aztán a 16 hetes ultrahangon kiderült, hogy teljesen biztos, hogy fiú. Kicsit nehezen tudtam elképzelni milyen lesz a kis fütykös, hogy kell nevelni egy fiút.

Azóta már két fiam van. IMÁDOM ŐKET:):):)

Ha lenne harmadik, most már azt nem tudnám elképzelni, hogy lány legyen:)

2011. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az elsö kislány és én másodiknak is azt szerettem volna.Mikor megtudtam sirogörcsöt kaptam ,Elötte valo nap vettem meg a piros babakocsit vihettem vissza a boltba kicseréltetni.De nem adnám oda semmi pénzért,imádom!!!!!!!!!!!Imádom!!!!!!!
2011. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Se enni, se aludni nem tudtam két napig:-)) Most itt "örjöng" a fiam apával a fürdőkádban, meg kell zabálni! Majd a következő lány lesz!! Vagy nem, de mindegyik is, csak egészséges legyen!
2011. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon kislányt vártunk már a név is megvolt az egyetlen óriási gond a név kitalálását jelenti mivel már berögződött a lánynév :)És már van 1kisfiunk
2011. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

3 napja derült ki, hogy fiú. Egész életemben lányról álmodoztam, kis szöszi göndör fürtösről. Meg is voltam győződve, hogy nekem bizony lányom lesz. Egészen addig míg k nem derült a kislány nevén szólítottam.Mikor megmondták 4d-n, hogy 100% fiú, nagyon meglepődtem. Rögtön a nagypapája ugrott be aki egész életében egy fiú unokáról álmodozott, a férjem határtalanul örült. Mikor kijöttünk a vizsgálatról, már az járt az eszemben milyen anya vagyok-leszek, ha ennyire tévesek a megérzéseim. Másnap elmentünk sétálni anyukámmal, és egy játékbolt előtt mentünk el, és akkor döbbentem rá, hogy igazából mi is a bajom. Rögtön a kis babkonyhát, pislogó babát babakádban nézegettem. Tehát azokat a játékokat amikkel én nagyon szívesen játszottam kicsinek és imádtam. Nem is inkább a baba neme a "gond" hanem félek az ismeretlentől, hogy fogok én játékautót választani, meg kispuskát, meg vonatot, meg stb..... az ismeretlentől tartok. De csak csatlakozni tudok az előzőekhez ,hogy lényeg az egészség.

Azóta már persze a fiú néven szólítgatom, sokat segít hogy átformáljam a "vágyaim". Elmentünk börzére is és gyönyörű, kisfiú rucikkal jöttem haza, napi többször nézegetem. Boldog vagyok, hogy gyerekem lesz mert 2 évig küzdöttünk érte, mindegy, hogy lány vagy fiú. Úgy is elrabolja a szívem :-))))

2011. márc. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kb. egy fél óra, de lehet, hogy annyi se volt, mig át kellett egy kicsit szellemülnöm, hogy most egy kicsit más lesz, mint amire készültünk. utána pedig már nem érdekelt egy kicsit sem, hogy mit szerettem volna. teljesen rá vagyok zsongva arra is, hogy most fiús anyuka leszek. tulajdonképpen tényleg úgy van, hogy teljesen mindegy, csak egészséges legyen.
2011. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!