Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül az abortusz,...

Mennyibe kerül az abortusz, és mennyi idő mire a kórházból hazamehetek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

25.000 és 30.000 FT körül mozognak.

Az egész úgy zajlik, hogy bemész egy délelőtt vagy délután a kórházba, helyeznek föl egy méhszájtágító eszközt aztán hazamehetsz. Akkor nem fog kellemes éjszaka várni rád hisz eszméletlenül görcsölni fogsz. Másnap bemész a megadott időpontban a kórházba kb 1-másfél órás "műtét" után még hagynak pihenni majd hazamehetsz. A legtöbbször egy délelőtt alatt megvan az egész, de ha rendellenességek lépnek fel akkor általában bent szoktak tartani egy éjszakára megfigyelés miatt.


Jah és persze mindezek elött elkell menni nődokihoz majd egy pszichológushoz (fogalmam sincs hogy hívják még nem volt ilyenben részem) aki megpróbál lebeszélni az abortuszról majd felkell adnod a pénzt és irány a kórház. Azt hiszem ez a sorrend.

2009. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 24000 Ft volt. Ugy zajlott hogy kedden hajnalban bementem a korhazba. Kaptam egy 24 oras tagitot, es szerda reggel csinaltak magat a beavatkozast. Szerda delutan haza mehettem. Csalad gondozoban voltal mar? Mert ugye kotelezo.....
2009. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Első válaszoló vagyok. rájöttem hogy nem pszichológus hanem családsegítő :) Bocsi :S
2009. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
28500körül van és én úgy tudom ha még nem szültél 2 nap.
2009. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
2. vagyok.....tagito utan nem lehet haza menni. Meg nagyon az agybol felkelni sem.....eleg eros menstruacios gorcshoz hasonlit a tagitas. Kibirhato.
2009. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Hát Pécsen ez igy történik:

összeg 8 ezertől 30 ezerig ( ha anyukád egyedül nevel akkor is kaphatsz kedvezményt)

d.u bemenni, tágitót megkapod, de csak akkor ha még nem szültél, ha már szültél akkor ilyen nincs!

másnap reggel megcsinálják

az egész nem volt több 20 percnél, gyorsan megy, rutin műtét!

másnap lehet hazamenni

2009. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Adri baba ***** válasza:
84%

Nekem 2 éve volt 28000ft

Reggel 7re kellett mennem,kaptam egy tágítót és rá 2 órával megműtöttek.délután 5 kor már mehettem is haza!!

2009. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Olyan 25-30ezer. De ha egyedül vagy és nehéz körülmények között,akkor lehet a felét kell fizetni. Biztos okod van rá,úgyhogy nem próbállak rábeszélni,sok sikert kívánok a továbbiakhoz.

Csak még a saját tapasztalatom:nekem soha nem sikerült feldolgoznom,hiába van most picúr a pocakomba, az előzőt soha nem fogom elfelejteni és megbocsátani magamnak,hogy azt tettem.

Jó egészséget!

23hetes

2009. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!