Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok és cukor van...

35 hetes vagyok és cukor van a vizeletemben, mitől lehet, mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
én szerintem terhességi cukorbetegség lehet,diétázni kell,az orvosod fogja elmondani,hogyan kell étkezned (szénhidrátszegény étrend). Szülés után elmúlik
2009. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogyha a cukor megjelenik a vizeletben, akkor magasabb volt a cukrod 10-nél egy bizonyos időn belül. Először diétáztatnak, ha ez nem jön be inzulin, bár nagyon a végén vagy a terhességnek.A magasabb cukortól magasabb súlyjal születik a baba.Nem kell aggódnod én már két terhességen vagyok túl és az elsőnél jött ki(7hetesen) és ráadásul a második ikerterhesség volt.Nem kívántad az édességeket nagyon?
2009. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van cukor a vizeletemben.Kérdeztem a belgyogyásztol azt mondta nincs baj,terhes nőknél előfordul.És a védőnő is ezt mondta.Egyébként az éhgyomri cukrom 4.7 volt a cukros lötty után 4.2.
2009. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, második válaszolónak; de kívántam az édeset, nem jobban mint máskor, viszont rengeteg vizet megittam egy nap, az viszont nekem megint nem olyan jó, mert most már vizesedek is eléggé. Köszi nektek.
2009. febr. 18. 07:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!