Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet "barna folyása"...

Mitől lehet "barna folyása" egy nőnek terhesség alatt kb.5 hetesen? Nektek mit mondott erről a doki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Barna folyás nem normális terhesség alatt, irány az orvos minél előbb, nem szabad ezzel viccelni.

Lehet csak gyulladás, de lehet a placenta válik lefele, kezelni kell mindkettőt. Nem megijeszteni akartalak, de menj orvoshoz. Terhesség alatt nem szabad vérezni.

2011. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Placenta még ilyenkor nincs, de tényleg nem normális, sőt veszélyes! Vérzésre utal! Nekem 6 hetesen volt hematóma miatt.
2011. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg rögtön!!! Persze beszélj orvossal, ne csak itt oszd meg a gondjaidat.

Nekem volt barnázás, kicsi vérzés is. Az orvos azt mondta, ez előfordul, hormonális változás. Pihennem kellett, de az ég világon semmi baj nem lett.

2011. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó a barna folyás terhesség alatt. Mindenképp menj orvoshoz! Sajnos méhen kívüli terhesség jele is lehet, de persze nem kell a legrosszabbra gondolni. Kívánom, hogy ne így legyen! A hasad nem fáj?
2011. márc. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Irány a doki!!!

Ha Karácsony előtt nem itt olvasgatom a válaszokat hasonló kérdésekre, hanem az ügyeletre megyek egyből, most már látszódna a hasam...

Drukkolok!!!!

2011. márc. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetes vagyok és nekem is volt tegnap este barna folyásom. Mindjárt hívom is a dokit! Majd megírom mit mondott!
2011. márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Megkérdezte az orvosom, hogy ma is volt-e barna folyásom, mondtam, hogy nem. Hétfőn megyek uh-ra, azt mondta, hogy elég akkor találkoznunk és ha úgy látja ír fel gyógyszert. De ha továbbra is megmarad a barna folyás és erősebb lesz, akkor be kell mennem a kórházba!
2011. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!