Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetes kismama vagyok. Az...

33hetes kismama vagyok. Az utóbbi pár napban fulladok, este sem tudok aludni. Vagy készüljek fel ez már így lesz míg meg nem szülök? Valaki van még így közületek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám, de mivel én már a vége felé járok lentebb ment a hasam és már jobban kapok levegőt,de azért egy pár hétig nekem is kellemetlen volt+savam is volt nem győztem a renniet enni.

Üdv 39 hetes km

2009. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami vitaminhiányod van.Az álmatlanság is arra utal.Magnézium.Kálcium?Vagy Vashiány?.Az is lehet h jódhiány.Beszéld meg az orvosoddal és nézzék meg a véredből.
2009. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló a fulladás miatt nem tudok aludni!
2009. febr. 16. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen "jelenségem" ebben az időben. Aztán kicsit lejebb ment a babám és jobban elfértünk a bőrömben. Hanyadt fekve, még extra módon kipárnázva sem tudtam feküdni. Most már sokkal jobb. 40h
2009. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is alig kapok levegőt mind ha pánik rohamaim lennének,de nem csak annyira fent van a hasam...aludni...két napja azt sem tudom m i az mert mintha éjszaka is fojtogatna valami és szorítaná gyomrom mindenem.

2009. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!