Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok. Már...

34 hetes kismama vagyok. Már sehogy sem jó aludni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok aludni :( mindig későn fekszek le,de pár óra múlva felébredek hajnalok hajnalán,hol arra h a babám mocorog,hol a gyomrom ég vagy csak úgy egyébként is.Enni sem tudok már egy jóízűt sem,mert 3 falat után teli vagyok,majd ég a gyomrom.Renniet szedek,de jobbat nem tudok tenni.


Mit tudnátok ezekre a "problémákra" ajánlani?


2010. aug. 23. 21:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja,és nagyon sokat csuklik,éjjel is,és arra is felébredek.jelenleg is csuklik....
2010. aug. 23. 21:37
 2/11 anonim ***** válasza:
a probléma megoldása csak ez az egy : KITARTÁS! igazából nincs jó tipp vgy trükk, ez a vége ez már ilyen.
2010. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Semmit, legkésőbb 6-7 hét múlva elmúlnak ezek a tünetek :)

Próbáld körbevenni magadat párnákkal, combok közé, hasad, cicid alá... Egyél sokszor keveset, ha más nem, akkor óránként 2 falatot. Talán pár hét múlva leszáll a hasad, és akkor elmúlik a gyomorégés. Nekem nem volt ilyen szerencsém, nem szállt le, fent volt a mellemben, úgy mentem szülni... alig ettem 1-2 falatot az utolsó hónapban.

Ha nem is alszol, legalább pihenj, keress egy pózt, hátha mégis el tudsz aludni, akár ülve is :)

Kitartás, jó babavárást!

2010. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezek a problémáim. Tegnap éjjel pl. f3ig nem tudtam aludni a gyomorsavam miatt... Ha egy éjszaka "csak" 4-5x ébredek fel hol erre, hol másra, már az egy jobb éjszakának számít. Azon csodálkozom néha, hogy hogyan nem esek össze, mivel ez van már január óta. 39 hetes vagyok.
2010. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem baj csajok a másodikkal ugy fogtok aludni mint a bunda ugyanis az első melett nincs már idő ilyenekre:-))
2010. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a párnákat én is javaslom, sokkal kényelmesebb úgy aludni. én azt csináltam, hogy elmentem boltba és végiglestem mit is ennék. otthon mindig az motoszkált a fejemben, hogy ennék valamit, de alig bírtam, nem is esett jól. boltban meg mindig volt, amire ránéztem és tudta, hogy na az nekem kell, abból tudtam enni többet és nem is égett annyira a gyomrom. sokat sétálgattam, attól fáradtam azért és éjjel nem ébredtem olyan könnyen. az utolsó napig takarítottam, rendeztem a gyerekszobát, könnyebb volt aludni. ezen kívül csak azt tudom mondani, hogy kitartás!
2010. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez csak egyre rosszabb lesz. Én a vége felé már minden órában azért imádkoztam, hogy szüljek már meg, mert nem bírom tovább. Éjszaka próbálj minél kényelmesebb pózt találni, nekem a szoptatós párna sokat segített. Egyébként én éjszakánként óránként ébren voltam, a végén már igyekeztem beletörődni, sőt szerencsésnek éreztem magam, hogy ennyit is alszok, mert egy ismerősöm csak 1-2 órát aludt éjszaka terhesen. Amúgy én nappal mindig hagytam, hogy elnyomjon az álom, bárhol bármikor, akár csak 5 percre is, már az is sokat segített. Amúgy meg gondolj arra, hogy a baba mellett még ennyit sem fogsz aludni az első időkben :) Tudom, hogy ez sovány vigasz...
2010. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem sok minden van.... tarts ki amig meglesz az a gyerek:) nade aztan se fogsz sokkal tobbet aludni valszeg, DE lehet majd hason is aludni, hurraaa :):) sok szerencset es boldogsagot kivanok neked!
2010. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok :)
2010. aug. 23. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:
2.vagyok, én is a hasonalvásban reménykedtem szülés után, de nem bírtam egyszer se, amíg szoptattam (10 hónapig).
2010. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!