Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert nem tudok aludni?...

Miert nem tudok aludni? Minden terhes kismama szenved alvashiany miatt?

Figyelt kérdés
2 masik ismeros kismami (6 es 8 hetesek) is mar mondta hogy ok sem tudnak aludni, illeteve felkelnek ugy hajnal 3korul.az elso babamnal az elejetol nem aludtam en sem,es most masodiknal sem megy.Mitol?Mit lehet tenni ez ellen?16 heteske.
2010. nov. 17. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudok aludni, bár már 35 hetes vagyok, és ez főleg az utóbbi 2-3 héten jött elő nagyon durván. Szerintem elég gyakori a kismamáknál.
2010. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: megoldás lehet a napközbeni pihenés, alvás, hátha akkor jobban megy, ha megteheted.
2010. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.Probalok napkozben,amikor a kisfiam alszik.Csak akkor meg azon jar az agyam milyen hazimunkat nem csinalok eppen :( Boldog babavarast.
2010. nov. 17. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:

én sem tudok aludni, de én nappal alszok, mikor a kisfiam alszik és nem gondolok a házimunkára, az megvár :)

nem tudom egyébként mitől lehet, az előző babavárás során csak az utolsó 1-1,5 hónapban volt ez, most viszont szinte az elejétől fogva álmatlanságban szenvedek.

2010. nov. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az elejétől fogva nem tudok aludni. Először csak egy hajnali ébredés volt, pisilni. Nehezen aludtam vissza. Most már többször is felébredek, de a hajnali 3-4 óra megmaradt, akkor is, ha 11-kor vagy éjfélkor alszom el.

Ma is nekiálltam olvasni négykor. Amikor elment a férjem dolgozni, visszaaludtam. :)

Ha meglesz a babó nem tudom, hogyan fogom pótolni az alvást, de valahogy majd csak sikerül.

2010. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!