Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok. Már...

34 hetes kismama vagyok. Már sehogy sem jó aludni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok aludni :( mindig későn fekszek le,de pár óra múlva felébredek hajnalok hajnalán,hol arra h a babám mocorog,hol a gyomrom ég vagy csak úgy egyébként is.Enni sem tudok már egy jóízűt sem,mert 3 falat után teli vagyok,majd ég a gyomrom.Renniet szedek,de jobbat nem tudok tenni.


Mit tudnátok ezekre a "problémákra" ajánlani?


2010. aug. 23. 21:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezzel küzdök, ráadásul szegény páromat is felébresztem mindig, úgyhogy ő is hulla nem csak én, bár én legalább napközben, az itthoni munka után le tudok pihenni kicsit, még ha nem is alszom. Nincs jó recept, én mindig hajnalban alszom el, 5óra után, akkor a legjobb, fél9ig húzom így, aztán este meg 9-10kor ájulás. Már nagyon szeretném ha kint lenne a kis lurkó... Könnyű szülést és jó egészséget mindenkinek! 36hetes km
2010. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!