Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hétben járok. Sótlan diétára...

14hétben járok. Sótlan diétára fogtak. Ez az állítólagos magas vérnyomás miatt lehet? (130/80)

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínű. De miért nem kérdeztél rá?
2011. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amiatt lehet. Nekem a vizesedés miatt volt. Ha nincs más bajod, akkor csak elővigyázatosság.
2011. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is ilyen volt, mondjuk nem ennyire korán, inkább a 18. hétől és aztán később magasabb lett.(és végül toxémiás lettem) Tartsd a diétát!
2011. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem magasabb a vérnyomásom, 15. hétbe járok és annyit mondott a doki hogy diéta, de már így se eszem semmit szinte, mert nem bírok enni, sósat, meg édeset főleg, ezeket kiírtottam az étrendemből, még is van hogy 155/98 volt a vérnyomásom!


mit mondott neked még a doki? Nagyon érdekelne!

2011. febr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!