Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szép a Kincső név? Nektek...

Szép a Kincső név? Nektek hogy tetszik?

Figyelt kérdés
A vezetéknév Szalai.
2011. febr. 24. 12:34
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Nagyon szép név, osztálytársnőmet is így hívják. A Szalai Kincső pedig különösen szép.
2011. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%
engem is Kincsőnek hívnak. :) szeretem a nevem, nem csúfolnak érte. szokták mondani hogy milyen szép nevem, és a suliban még rajtam kívül 1-2 Kincső van, szóval nem egy tömeg név. dóriból, szandiból meg az ilyenekből 1000 van. a kincsőt lehet becézni: Kini, Kincsi, Kincs stb..:D
2011. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%
Sziiiaa. :) Szerintem szép név. Mondjuk, engem is úgy, hívnak, de nem csak azért. Szerintem nagyon szép magyar név. ;]]]
2012. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A lányomat hívják Kincsőnek, szerintem gyönyörű név, soha egy percig nem bántam meg hogy így neveztük el :) Mi Kincsinek, Kincsusnak, Kincsunak becézzük.
2013. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Csillag2005 válasza:
Én is Kincső vagyok! Szerintem (persze ezt nem azért mondom mert én is az vagyok) szép név!
2018. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Rettenetes név , annyira befejezetlennek tűnnek ezek a hosszú magánhangzóra végződő nevek.

Olyan, mintha még következne utána egy szótag, mégis elmaradt , elcseszett egy név a kincső is. A cső a végén meg egyenesen nevetséges.

tegnapelőtt 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!