Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szép a Kincső név? Nektek...

Szép a Kincső név? Nektek hogy tetszik?

Figyelt kérdés
A vezetéknév Szalai.
2011. febr. 24. 12:34
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek! Az igazság az, hogy ez a név a favoritom és imádom, csak kíváncsi voltam mások véleményére is...

És vagyok is.

2011. febr. 24. 13:52
 12/26 anonim ***** válasza:

Úgy hogy Kincső nem igazán tetszik, de ha jobban belegondolok, hogy: Kincs Ő! Így már nagyon szép a jelentése.

Na, de komolyra fordítva a szót, hogyan lehet becézni? Mert én mikor neveken gondolkodom mindig próbálgatom, hogy lehet szólítani amikor még baba, hogyan amikor tini.

2011. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes, mert engem Tímeának hívnak és az apukám mindig Sünikének becézett. Szerintem Kicsi, Kincs, de nem kell feltétlenül becézni. A babákat úgyis mindig becézgetik, ha meg tini lesz nem becézem, egyszerűen Kincsőnek szólítom. Lehet, hogy nekem azért is tetszik ez a név, mert a férjem gyakran becézett Kincsecskének. Lehet nyálas, de nincs olyan nő akinek ne esne jól...
2011. febr. 24. 14:06
 14/26 anonim ***** válasza:
Nekem valami nem tetszik benne, de nem tudom mi, lehet engem is a cső zavar, de mindent összevetve nem rossz és egyre többen adják a gyermeküknek.
2011. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szep. Unokatestverem lanyat hivjak igy. Most mar tinedzser, gyonyoru lany, es szerintem egyre jobban illik ra a nev.
2011. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egy ló jut róla az eszembe. Biztosan Kincsem miatt...
2011. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Szia. Első vagyok. A meglett asszonyon nem egy kendős nénit értettem :))), hanem pl. : Szalai Kincső tanárnőt, Szalai Kincső doktornőt, Szalai Kincső ügyvédnőt, Szalai Kincső bankigazgatót, stb. Ilyen munkakörökhöz nekem túl "babás" ez a név. Én csak a véleményemet osztottam meg veled, beleszólni egy kicsit sem akarok. Mint ahogy már irtam, nektek kell, hogy tetszen!
2011. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a Kinga jobb.:)
2011. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nekem a Kinga név is tetszik, de tucatnév. Bocsánatot kérek minden Kingától, az én nevem is tucatnév.
2011. febr. 25. 21:17
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerintem érdekes név. Sőt, tetszik. :-)

Ellenben a Kinga nem, noha nem értem, miért lenne "tucatnév". Soha nem hívtak így senkit a környezetemben. A Kincsőt nem érzem babásnak, de mindenki máshogy van ezzel. Szerintem igen jó név :-)

2011. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!