Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Annyira szép ez a...

Anyukák! Annyira szép ez a dal! Nektek hogy tetszik?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=W1LO1D3JK1Y

Biztos sokan ismeritek,mégis hátha vannak még olyan anyukák,akik nem hallották.Egyszerűen csak sírtam ,sírtam és közben vigyorogtam.Szegény lánykám meg csak nézett nagyokat,hogy anya sírva nevet.Vagy nevetve sír.:)

Aki nem ismeri,annak mondanám,hogy 1.30-tól figyeljenek:)


2010. okt. 6. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
igen,tényleg szép,nekünk meg van a dvd.nagy kedvenc,pár alkalommal én is sírtam ma már nem.De nagyon megható,hisz Halász Judit generációk énekese és aki most ott fogja a picijét,20 évvel ezelőtt még anyukája ölében hallgatta ugyanazt is.És ami még szomorítóbb,hogy lehet azóta már el is vesztette anyukáját.Kívánom Halász Juditnak,hogy az én gyerekem is járjon az ő koncertjeire.és okozzon ennyi örömet neki is.
2010. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,én is kívánom,hogy még sokáig hallgathassuk a dalait.Remélem még eljutok egy koncertjére.
2010. okt. 6. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is elvesztettem anyut, és utána mindig ezt a számot hallgattam, meg egy Republic számot...
2010. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
koszi a gyonyoru dalt en is vegeig bomboltem.Gyerek koromban en is sokat halgattam Halasz Juditot,most kulfoldon elek a gyerekeim itt szulettek,de ok is szeretik .
2010. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt még nem hallottam.

Nevetve könnyeztem végig.

Köszi.

2010. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Hátha érdekel valakit! :)

és én is végig bőgtem :)

köszi

2010. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amint látom,mindenkiből ugyanazt a hatást váltotta ki,mint nálam.:)
2010. okt. 7. 13:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is végigbőgtem...
2010. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is végigbőgtem. Nagyon szép! A felvétel is.
2010. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!