Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Étrend és a baba neme közti...

Étrend és a baba neme közti összefüggés?

Figyelt kérdés
Biztos hallottátok már, hogy akik inkább vörös húst esznek, ott fiúk, ahol fehér húst, tejterméket, sok gyümölcsöt ott inkább lányok lesznek. Ez persze így nagyon sarkított, csak a kíváncsiság hajt. Nálam az előzőnél összevág. Nálatok?
2011. febr. 24. 10:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy a lúgos környezet a fiúknak, a savas környezet a lányoknak kedvez, gondolom, ilyen értelemben lehet összefüggés a két dolog között. Tehát, ha a táplálkozásoddal lúgosítasz, könnyebb lesz az Y kromoszómájú spermának célba érni, ha "savasan" táplálkozol, akkor a lányoknak.
2011. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

De az is lehet, hogy fordítva van, a lényeget érted.

Utolsó voltam.

2011. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen, lehet benne valami.
2011. febr. 24. 11:55
 14/19 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt...sok tejterméket ettem, húst nem nagyon, de amikor igen, akkor minden fajtát, meg nagyon sok édességet-bár ezt nem kérdezted:) Fiam lett.
2011. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Amiket felsoroltam csak példák, érdekel hogy általában miket ettetek.
2011. febr. 24. 12:05
 16/19 anonim ***** válasza:

Amit a 11:52-es írt, én is olvastam, vagy Anyák lapjában, vagy Baba magazinban tavaly.

Az pedig, hogy "én így táplálkozom, mégis lányom lett" - vagy fordítva, stb. nem azt jelenti, hogy akkor az egész teória hülyeség. Mert azt senki nem állítja, hogy ezzel 100%-ban előre megtervezhető a baba neme!

2011. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Így van, végre valaki megértette, mire gondolok. :)
2011. febr. 24. 12:55
 18/19 anonim ***** válasza:
12:02-es vagyok. Szóval általában: reggeli-kenyér, valamilyen vajkrém, felvágott, kávé, gyümölcslé. Ebéd- nagyon változó, a házi koszttól a gyorsétteremig. Vacsorázni nem szoktam. Az édességeket meg már írtam.
2011. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A nővérem savanyú ételeket (sav.káposzta, sav. uborka) és a hot-dogot nyomatta ezerrel, gyümölcsben pedig a narancsot kívánta amikor a kisfiával volt várandós. A kislányát amikor várta, akkor inkább az édes ízeket kívánta. A sógornőm szintén az ecetes uborkát kívánta már kb. a 3. hónaptól, neki is fia van... és tudnám sorolni. Anyukámnak 6 unokája van, és az étrendből mindig "kitalálta", hogy éppen milyen nemű unoka lakik a pociban. Régebben amikor nem volt UH, ilyen jelekből következtettek a baba nemére. Kivételek persze vannak, de ahogy már írta valaki, ez nem jelenti azt, hogy az ilyen elméletelek butaságok.
2011. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!