Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van e összefüggés abban, ha...

Van e összefüggés abban, ha én nyugodt, kiegyensúlyozott baba voltam, akkor a gyerekem is az lesz?

Figyelt kérdés

Anya mesélte,h. csak ettem, és aludtam. Az első héttől átaludtam az éjszakákat, 6 hónaposan még nem fordultam hasra, mert annyira lusta voltam, és nyugodt. A párom is csendes gyerek volt, h. mennyire azt nem tudom.

Lehet,h. a babám is "örökli" ezt a jó tulajdonságomat?:)

Estleg a ti babáitok milyenek voltak? Ütöttek a szülőkre? Vagy ez egyáltalán nem függ össze?

15+4 hkm.


2010. júl. 15. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát remélem hogy mázlid lesz,és a te babád anyukájára üt.

Nekem anyum és apum borzalmasan rossz gyerek volt mindig sírtak (állítólag), de én jó baba voltam, ettem és aludtam, 2-3éves koromban meg kimásztam a kiságyból(kivéve volt 2rács)és ha senki nem volt a szobában egyedül csendben játszottam:)

Remélem a kisbabám is rám üt, mert apukája is rossz volt.

11hetes km

2010. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha szerencséd van, akkor örökli a természeted, szerintem miért is ne :)

Én is ugyanilyen nyugodt baba voltam az anyu szerint, a férjem viszont pont az ellentéte, anyósom úgy jellemezte a fiát, hogy még a sima falon is próbált felmászni és megharapott mindenkit aki fogközelben volt. Az én kis drágám, aki most 2 és fél éves, az apukájára ütött, külsőre inkább rám hasonlít, de a viselkedése és a vérmérséklete az apjáé. Lehet utána rohanni ezerrel :))

2010. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anyukám azt mesélte, hogy mivel nagyon szegények voltunk, ezért dolgoznia kellett, én kb 3 éves voltam. Egyedül nevelt, a két bátyámat elvitte oviba, engem meg otthon hagyott az üres lakásban, nap mint nap. Mikor hazajött, úgy volt minden ahogy hagyta. Persze 4 órában dolgozott, szégyenli is magát e miatt, de szerencsére nem esett semmi baj. Mai napig nyugodt vagyok szerintem, este 10 órát alszom, napközben meg 2-3-at. És ez sem elég. Kávét inni, cigizni sosem csináltam, hát remélem egy kicsit örököl belőlem.:) De ha nem az sem baj.:)
2010. júl. 15. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Állítólag nagyon jó baba voltam, ettem, aludtam, 10-12 órát egy huzamba. Férjem viszont hisztis gyerek olt a nővérei szerint. Az én kisfiam minden szempontból tiszta apja, hisztis és külsőre is ráütött:) Mondjuk már kezd leszokni a hisztiről mióta kezd rájönni, hogy nem ér el vele semmit:)
2010. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Remélem neked tényleg szerencséd lesz,h a gyermeked a jó tulajdonságokat fogja örökölni.

Az én kisfiam mindjárt két éves,de maga az ördög!Én nem voltam rossz anyuék szerint,biztos igaz,mert mostis visszahúzodó vagyok,viszont párom igazi csínytevő volt.

Pedig úgy hallottam,h a fiúk az anyjukra ütnek... ezekszerint nem...

Anyósom is meglepődik néha,h miket csinál az unokája,mikor az apja nem csinálta azt,én meg főleg nem.

Nehéz egy kiscsávó,azt biztos,és még csak két éves.... :)

2010. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.Pár hónap múlva, megírom,h. milyen lett a babám természete.
2010. júl. 17. 10:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát eltelt néhány hónap, sőt néhány év is. Azt kell mondjam, senki ne alapozzon erre a teóriára, miszerint örökölhető a nyugis természet. 😂 a fiaim megcáfolták ezt teljesen. 😁 nem voltak vészesek kicsinek, viszont nyugisak sem. Van egy majdnem 9 éves fiam, egy majdnem 7 éves fiam, és egy 4 hónapos fiam.
2019. aug. 19. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!