Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Étrend és a baba neme közti...

Étrend és a baba neme közti összefüggés?

Figyelt kérdés
Biztos hallottátok már, hogy akik inkább vörös húst esznek, ott fiúk, ahol fehér húst, tejterméket, sok gyümölcsöt ott inkább lányok lesznek. Ez persze így nagyon sarkított, csak a kíváncsiság hajt. Nálam az előzőnél összevág. Nálatok?
2011. febr. 24. 10:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá! A baba neme nem az étkezésen múlik.. Nekem 2 fiam, 2 lányom van, egyikre sem mondhatom, hogy a terhesség alatt csakis ezt vagy csakis azt ettem volna.. Pl. A legkisebb lány: imádom a marhahúst, amikor őt vártam rengeteget ettem... nagyon égett a gyomrom, így édességet egyáltalán nem. Inkább sok.sok zöldséget, salátát ettem és inkább sós dolgokat :)
2011. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem alatt, hanem terhesség előtt.
2011. febr. 24. 11:04
 3/19 anonim ***** válasza:
Akkor sem számít :) A baba neme apán, azaz a spermiumokon múlik..
2011. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Oké, nem ezt kérdeztem. Köszi.
2011. febr. 24. 11:21
 5/19 anonim ***** válasza:
De ezt kérdezte! Ő meg válaszolt,hogy nem a kaján múlik. Sem a terhesség előtt vagy közben!
2011. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Vörös húst nem nagyon ettem/eszek, fehéret viszont igen. De mondjuk se tejtermékes, se gyümölcsös nem voltam/vagyok. Amúgy lányom született.
2011. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem. Azt kérdeztem, mi a tapasztalat. TUDOM, hogy a spermán múlik. Ez is olyan dolog, mint a gyomorégés és hajas baba, meg a kívánósság, meg az ovu napján vagytok együtt akkor fiú, ha előtte, akkor lány ...stb., sorolhatnám.
2011. febr. 24. 11:36
 8/19 A kérdező kommentje:
Első és negyedik választ köszönöm, erre gondolok.
2011. febr. 24. 11:38
 9/19 anonim ***** válasza:

Még mindig 1...

Írtam, hogy én nagy általánosságban mindent eszem. Nincs olyan, hogy kizárólag fehér húsokat vagy vöröseket ennék... Ugyanígy sok tejet iszom, mindig is rengeteg zöldséget, gyümölcsöt ettem... mégis van 2 fiam, 2 lányom... Ezért írtam, hogy nem hinném, hogy bármit is befolyásolna az étkezés... Úgy ahogy az általad említett dolgok sem igazán mondhatók meghatározó szempontoknak...

Persze, ha az embernek csak 1 gyereke van, mondhatja, hogy nála bejött, de ugye ez nem referencia :), még a 4 gyerek sem az...

2011. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen, nem is referenciát keresek, puszta kíváncsiság. Merthogy nekem lányom van és ovu napján fogant. Tehát nem hiszek benne, hogy ovu napján csak fiúk fogannak, de ahogy a kérdéseket olvasgattam, a többségnek bizony bejött. Ez is lehet olyan, ami a többségnél működik, mint a fogamzásnaptár pl. Ami mondjuk nálam szintén nem volt jó :)
2011. febr. 24. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!