Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megvan valakinek a kiskönyv...

Ha megvan valakinek a kiskönyve akkor elvetetheti még a magzatát?

Figyelt kérdés
Ne vessetek meg ezért a kérdésért kérlek! Csak van okom ilyet kérdezni. 8 hetes vagyok, és nagyon nagy problémák léptek fel az életünkben...
2009. febr. 15. 14:54
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia!

Mielőtt cselekszel alaposan mérlegelj!Az a pici élet ami benned fejlődik a te részed,és már a megfogantatás után kialakult köztetek egy olyan kapocs,amit talán te most még nem érzel,mert magad alatt vagy,de hidd el ez a világ legerősebb kapocsa.

Az én párom is nagyon megváltozott mikor kiderült.Örült neki,mert akartuk,de megilyedt a felelőségtől.Hogyan fog eltartani,gondoskodni egy családról..A férfiak nagyon be tudnak pnikolni,csak nem vallják be.Én is ugy éreztem picit eltávolodott,hideg és elutasitó volt velem hetekig.Aztán együtt elmentünk a 12.-hetes UH-ra,és onnan minden megváltozott.Ahogy látta a babánkat "élethű"képekben,és ahogy mozgás közben....majd elolvadt a boldogságtól.Azóta óv,félt,és nagyon kedves velem.Ugy látszik neki is kellett egy kis idő még feldolgozta.Én a te helyedben nem vetetném el,inkább próbálj közeledni,és bevonni őt a dolgokba.Menjetek el együtt dokihoz és UH-ra.Meglátod meg fog törni,hiszen szeret,ha össze akart veled költözni.Nagyon sok szerencsét kivánok akárhogy döntessz,szoritok NEKTEK !!

2009. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!