Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megvan valakinek a kiskönyv...

Ha megvan valakinek a kiskönyve akkor elvetetheti még a magzatát?

Figyelt kérdés
Ne vessetek meg ezért a kérdésért kérlek! Csak van okom ilyet kérdezni. 8 hetes vagyok, és nagyon nagy problémák léptek fel az életünkben...
2009. febr. 15. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia,a 12. hétig el lehet vetetni.
2009. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes korig igen,védőnőt kell felkeresni az ügyben.
2009. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Mi az a nagy baj? Szerintem semmi sem ér annyit,hogy megölj egy gyereket!!!És ha többet nem lehet?Más is neveli egyedül a gyermekét!Gondold meg!!!
2009. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
úgy tudom a 12. hétig veszik el, nem a kiskönyvtől függ. Beszélj az orvosoddal vagy a védőnőddel, de szerintem jól gondold meg. Nem akarok papolni, semmi jogom nincs hozzá, nem tudok rólad és a helyzetedről semmit. De hidd el én is nehéz helyzetbe kerültem akkor, egyedülállóként, külföldön, a nagyon jó állásomat hagytam ott (pénzem nem volt félrerakva mert mindent feléltem) és hazajöttem anyukámhoz, hogy segítsen és azóta itthon vagyok megint. Nem tudom, mit fogok csinálni ha lejár a gyes, mihez fogok kezdeni magammal, a babámmal, de van egy gyönyörű 6 hónapos fiam és nem voltam még soha boldogabb. Persze ez csak az én történetem, nem tudom, veletek mi történt. Bárhogy döntesz sok erőt kívánok neked! :)
2009. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Szia!Pont ennyi idős terhesen vetettem el a kisbabámat,de nagyon-nagyon megbántam.Nincs az a probléma,ami miatt ilyet kellene tenni.Az idő jó gyógyir,akármi történt,ne vetesd el!Drukkolok neked!Jó egészséget!:)
2009. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már van egy lányom, vele is egyedül maradtam. Aztán jött a mostani párom. 3 éve vagyunk együtt, eleinte látszatra örült a babának, a családomnak ezt mutatta, mondta. Ja, nem élünk együtt, most költöztünk volna tavasszal össze, én a szüleimmel éélek, ha ők nincsnek... és ide nem szülhetek még egy babát. egyedül képtelen lennék eltartani 2 gyerekt!!! A párom viszont most nagyon nagyon megváltozoott!! úgy beszél velem int a kutyával, állandóan veszekszik. van hogy napokig nemis talizunk, pedig pár 100 méterre lakik tőlem. Borzasztó a helyzet
2009. febr. 15. 15:26
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja, én mindenképp szeretném megtartani, de ilyen helyzetben...képtelenség lenne!!
2009. febr. 15. 15:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

keress neki jó orokbefogadókat.

vagy bármi.

beszélj a szuleiddel.


a 12. hetig siman elvetetheteted (28-30 ezer forint a "dija"), de hidd el, masok is voltak hasonló helyzetben, sot nehezebben is...


ha viszont elveteted, akkor vigyazz magadra, es soha, soha ne nezz vissza, es ne gondolkozz rajta, hogy mi lett volna ha megtartod, es ne band meg.


egyutterzek veled.

2009. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
nem lehet hogy a párod csak megijedt a dologtól? Más férfiak is reagáltak így a dologra. Ezért kér lenne megölni a babát.
2009. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem van egy 9 éves fiam,19 évesen szültem.Tavaly előtt terhes lettem a volt férjemtől,de elvetettem a (11)héten ,mert kiderült pár dolog a férjemről.Azóta sem vagyok túl az abortuszon.Most van egy párom akivel tökéletes az életem,és ha ezt akkor tudtam volna hogy egy ilyen csodálatos ember lesz mellettem biztos megtartottam volna a babót.És mi másfél éve hiába próbálkozunk nem jön össze a baba.Lehet hogy az akkori hibám miatt most fizetek!!!:( Tartsd meg a babát ha lehet,hidd el lesz aki segít!!!És lehet a párod is csak megilyedt!Sok sikert kívánok és ha mégis az abortusz mellett döntesz akkor pedig nagyon sok kitartást és erőt hozzá!És tényleg soha de soha ne nézz vissza!Mert annál nagyobb fájdalom nincs!
2009. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!