Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek Down szindroma...

Ha valakinek Down szindroma gyanus a gyereke elvetetheti harom honap utan vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen
2008. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hogy érted, hogy gyanús? A tarkóredő vizsgálat valami problémát mutatott? Biztosan vannak további vizsgálatok, amik megerősíthetik, ha nincs baj, vagy ha esetlegesen van, akkor azt is.. De álljunk úgy hozzá, hogy nincs semmi gond!

Egyébként én úgy tudom, 3 hónap után megindítják a szülést :(((

De próbálj meg ne erre felkészülni, hanem hogy minden rendben van! A gondolatoknak teremtő erejük van!!! Szorítok neked!

2008. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

24. hétig lehet ha jól tudom de hol mondták hogy lehet hogy az, mert nekünk is mondták és mégis egészséges lett.


el kell menni több uh-ra is legjobb lenne egy 4d-s

2008. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
csináltass magzatvízvizsgálatot abból pontosan meg atudják mondani és akkor nem biztos hogy el kell vetetni
2008. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A nagynenimnek vegig allitotta az orvos, hogy Down-os lesz a 3. gyermeke. O ugy dontott, hogy megtartja. Amikor a Kicsi megszuletett makkegeszseges kisfiu lett. 2 lany utan gondolhatod mekkora volt az orom!

Nagyon szoritok neked, hogy minden rendben legyen.

2008. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A 24. hétig el lehet vetetni.

De azért a biztonság kedvéért komoly vizsgálatokat érdemes elvégeztetni.

Bár, nem írtad, hogy miért is kérdezed ezt.

Ha a 12. héten látszódott az orrcsont, csináltattatok kombinált vagy integrált tesztet, és negatív lett, akkor elég kicsi rá az esély. Aztán jön a 18. heti Uh, ahol ha minden OK, akkor így együtt a többivel tuti minden OK. De ha valami nem stimmel, akkor menjetek el a Géndiagnosztikai Központba. Ott is megnéznek UH-val, vesznek magzatvizet, felrajzolják a családfátokat, és a végén mondanak egy arányt, hogy mennyi az esély. Vagy konkrétan meg tudják mondani, hogy hány kromoszómája van a kicsinek. Ez a legbiztonságosabb.

De ne idegeskedj, biztos minden rendben van!

2008. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak erdeklodes szintjen kerdeztem,mert a baratom tudni akarta, mivan ha....En teljesen pozitivan allok a dolgokhoz.Koszi Mindenkinek a valaszokat.

Szep napot!

2008. aug. 26. 16:37
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyomós indokkal elveszik a babát.De nem abortusz, hanem kényszerszülés.De tudok neked gratulálni ha azért megölöd a gyereked mert kiderült hogy beteg....
2008. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!