Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vehetek be fejfájásra...

Mit vehetek be fejfájásra kismamiként? 17 hetesen?

Figyelt kérdés

Tegnap úgy hasogatott este a fejem, hogy alig bírtam elaludni. Éjjel is fájt. Reggel már nem, csak felkelés után kb. 2 órával megint megfájdult. Ugyanott.

(Volt már ilyen terhesség előtt is, de akkor csak bevettem egy Panadolt, és minden jobb lett.)


2009. febr. 15. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Algopyryn vagy Panadol,bármelyiket beveheted nyugodtan.
2009. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is nézesd meg a vérnyomásodat. Lehet, hogy kicsit magasabb a kelleténél, és azért fáj a fejed. Nekem is ez volt a problémám, hogy sokat fájt a fejem.Ez fontos a terhesség alatt. Másodszor algopyrint lehet szedni, de nem rendszeresen.
2009. febr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni homeopátiás pici bogyókat,ami fájdalomcsillapitó kismamáknak és pici babáknak!Nekem ezt ajánlották.
2009. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok,nekem a homeopátiás nem segített,nem állt le töle soha a fejfájásom,lehet azért mert elötte mindig Saridont szoktam bevenni és a homeopátiás pedig gyenge volt nekem.Nekem volt olyan hogy 4-5 napon keresztül egyfolytában fájt a fejem,reggel ugy keltem,este ugy feküdtem.El is küldtek belgyógyászatra,de minden rendben volt.Aztán amikor megmozdult mintha elmúlt volna minden.Van,hogy most is fáj,de sokkal ritkábban,de az csak idöváltozás miatt szerintem.
2009. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is annyira fájt múlt héten/migrén/ hogy a homeopátiás már nem segített! A védőnő mondta hogy vegyek be algopirint! 1-1 szem nem árt! 14+1
2009. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!

A vérnyomásom pedig tényleg megnézetem. (Bár általában inkább alacsony szokott lenni.)

2009. febr. 15. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!