Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt tinimamik?

Vannak itt tinimamik?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok terhes de kíváncsi vagyok, hogy itt vannak-e.név/kor/megtartjátok?
2011. febr. 22. 14:12
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Nyugi kedves utolsó nem kell idegesítened magad nem minden tini ostoba. S szerintem egyiket sem neked kell eltartanod.

Ha valakit támogatnak a baba vállalásában akár a szülei akár a párja akár mind kettő akkor másoknak semmi köze ahhoz hogy hogyan dönt és mit kezd az életével.

2011. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:

Nekem van egy ismerősöm, aki 16 évesen lett terhes, 17 éves korára megszülettek a picit, mivel ikrek, egy fiú egy kislány. Mindketten 17 évesek voltak, és a lány a szülei is kirugták őt otthonról, de szerencsére a fiú szülei kedvesek voltak velük, ottlakhattak, és mindent fizettek nekik. Most 22 évesek, az ikrek 5 évesek, van egy 2 éves pici lányuk is, és mivel az anyagi helyzetük a szülőknek, és maguknak köszönhetően elég fényes, kiköltöztek ausztráliába, és teljes a család. A lány szülei azóta megbékéltek és bár imádják Bencust, Miát és Thessit.

Én úgy gondolom, hogy ez a te döntésed, de azért elég nehéz dolog. Biztos anyagi háttér kell hozzá és támogató szülők.

2011. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 jikko válasza:

Lányzó érettségizz le aztán hajrá a babával ha szeretnétek...

Én is úgy gondolkoztam sokáig, mint ah a legtöbben írják h egzisztencia, munkatapasztalat, lakás l1en és utána jöhet a baba, de 1ik ismerősöm elkezdett j1esoktatásra járni (bár igazából nincs is jelentősége h hol hallotta) és ott beszélgettek arról h ez teljesen úgy "divat" h az összkomfortba szülik bele a babákat, évszázadok óta ez az 1etlen kor amikor ez szempont volt, 50-200 éve sem csak azok szültek akiknek tellett rá. A szeretet számított meg h egy okos háziasszony ahol tudni enni adni X-nek, X+1nek is tudni fog... Persze szeretnénk ha kényelemben nőne fel, de sok szülő a kényelem megadásáért elveszti az eredeti célt és az a vége, h hanyagolja a gyereket. Elkezdtem akkor ezen gondolkozni és látok benne rációt, mindig lesz valami... Friss a meló, most kaptam fizetésemelést, kezdek befutni, az új kocsi miatt fizetni kell a törlesztőt. MINDIG találhat az ember kifogást amivel húzhatja, hogy lesz jobb is és akkor még erre meg erre is telik majd... Persze tény h jó példát kell neki mutatnod, szóval illene leérettségizned. De ellentétben azzal amit itt sokan mondanak, ha olyan a családotok igenis ne szégyellj erre babát vállalni, szép emlék lesz, a gyerek imádni fogja a nagyszüleihez és idővel majd meghálálod nekik...

Ami pedig azt illeti h valaki írta h ez nem Amerika, utalva a tinimamikra... Tény, de a műsornak is pont ez a lényege h nem könnyű, ott is beleütköznek abba h hopp nincs pénz a számlákra, tápszerre mi1másra. Szóval nem szépít a sorozat. Ha gyereket akarsz, szülj, de gondold végig h h tervezed az életed milyen lesz a gyes alatt/után, ne csak beleugorj abba h 3 évig babázhatsz. :)

2011. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
A kérdező már majdnem félidős terhes, barátja elhagyta......
2011. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen. Így járt.
2011. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Honnan tudod???
2011. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt azóta veled? Lett baba?
2012. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Így jó néhány évvel később érdekelne, mi van veled?
2016. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!