Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt tinimamik?

Vannak itt tinimamik?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok terhes de kíváncsi vagyok, hogy itt vannak-e.név/kor/megtartjátok?
2011. febr. 22. 14:12
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

15:12 es vagyok!

Ezt a kérdést is te tetted fel?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2011. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
Ja elnézést kérek azoktól a kistinimamiktól akiknek esetleg orvos javasolta a terhességet mert esetleg fenn áll a veszélye annak hogy késöbb nem lehet baba illetve azoktól akik nem figyeltek és nem voltak eléggé elővigyázatosak de megtartják a babát nem feléjük irányul a válaszom hanem a 16 éves kislány felé aki felnőttnek érzi magát és tervezné a terhességet amúgy abortuszellenes vagyok rettentő mértékbe kivéve ha a baba beteg lenne születése után mert akkot azonnali abortusz a megoldás.SZERINTEM
2011. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
18 éves a barátom. Neki még 1 éve van a szakács szakmából. Dolgozni a terhesség közbe dolgoznék amíg bírnék. A gyerek mellett semmi féleképpen se.Minden időmet szeretném vele tölteni, nem szeretném azt, hogy a pici is anya nélkül nőjön fel mint ahogy én. Barátom munkájára visszatérve azzal nem lenne probléma. Van egy vállalkozó, minden évbe szokott ott dolgozni és mindig kitárt kezekkel várja páromat.
2011. febr. 22. 17:45
 14/48 A kérdező kommentje:

Igen, én tetetm fel azt a kérdést is.



Mi probléma van azzal ha én 16 évesenegy cseppet se bánnám ha terhes lennék?

2011. febr. 22. 17:48
 15/48 anonim ***** válasza:
65%
pont az hogy 16 vagy!!!!!!!!!! RÁÉRTEK MÉG Miért sietteted az időt?Minek akarsz úgy gyereket hogy nincs meg az anyagi háttér?????Szenvedni akartok?Na haggyuk gyenge a felfogásod
2011. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Miért lenne gyenge az ÉN felfogásom? Már mondtam, hogy párom elmenne dolgozni és a családom is segítene ebben biztos vagyok.
2011. febr. 22. 17:56
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 19 éves vagyok, 25 hetes terhes, mire szülök, 20 leszek, de van érettségim, és egy nagyon jó szakmám is, amúgy esélytelen lett volna, hogy bevállaljuk a babát. Párommal 3 éve vagyunk együtt, április 16-án lesz az esküvő (nem a baba miatt, amúgy is lett volna). Azzal nincsen baj, hogy szeretnél babát, nekem is kb 15 éves korom óta van ez a gondolat a fejemben. Viszont a baj az, hogy hiába szeretnéd, meg hiába gondolod, hogy dolgozol amíg lehet, mert bármi történhet ami miatt nem tudsz, pl ha valamiért veszélyeztetett terhes lennél. Járulékot nem sokat kapnál,mivel nem lenne elég munkaviszonyod, egy fizetésből pedig nem hiszem, hogy 3-an megtudnátok élni, azt meg szerintem nem várhatod el a párodtól, hogy éjjel-nappal gürizzen. Úgyhogy szerintem ha befejezted a sulit, és dolgozol már 1 éve, és még mindíg együtt vagytok a pároddal, akkor kezdjetek el gondolkozni a gyerek témán, addig élvezd ki, hogy még te is az vagy. :) Egyébként mióta vagytok együtt a pároddal? Suliból mennyi van még hátra? Hol laknátok a babával?
2011. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Április 14-én leszünk 1 évesek.Az iskolából nekem még van 2 évem. Azt nem tudom, hogy hol laknánk. Mivel nem vagyok terhes így ezen nem gondolkoztam. De valószínűleg vagy anyukámnál vagy apámnál vagy párom anyjáéknál. Amit hoz a sors.

Amúgy igazat adok neked mindenbe amit leírtál.Te legalább szépen írtad le a véleményed nem úgy mint más. Gúnyosan és flegmán.Gratulálok a picihez. Remélem boldogok lesztek és minden összejön. :)

2011. febr. 22. 18:09
 19/48 Alinaaa ***** válasza:
Szia. én 16 évesen lettem terhes, 17 évesen szültem, nyári szünetbe. Befejeztem a 2 évemet leéretségiztem. A kicsire az anyosom vigyázott. Ma már 21 éves vagyok. A rendes családi élet más, mint amikor valakire rá vagy utalva. Akár anyagilag, akár segitsegileg. Most várom a második babamat. kozben ferjhezmentem az akkori paromhoz, vettunk egy sajat csaladi hazat es a kisfiam mar 3 es fel eves. ez az én történetem röviden. Szerintem azt az egy éveteket bővitsétek, a sulit befejezni sem hatrany, utana johet a baba, foleg ha mindent meg tudtok tervezni. En nem banom hogy igy tortenet, vagy csak mar nem tudom mashogy elkepzelni, de boldog vagyok. De nekem is a tanacsom hogy varjatok meg. Kicsi onallosag a szuloktol nem hatrany csak elony. Gondold at.
2011. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. febr. 22. 20:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!