Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Téli babák anyukái milyen...

Téli babák anyukái milyen babakocsitok van/volt/lesz ami szuperül téliesíthető?

Figyelt kérdés
Kinek meik babakocsi vállt be télre amit nagyon nagyon szuperül lehet téáliesíteni és árban sem olyan vészes?Ami nagyon jól véd a széltől,hótól,fagytól olyan érdekelne.Márkára lennék kíváncsi,köszönöm!!
2011. febr. 20. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! 2005 október végén szültem, Bergon babakocsink volt. A kisfiam nagyon jókat aludt benne, a szél sem fújt be, nagyon szerettem. Annyi hátránya volt, hogy a kerekeit nem lehetett bolygósítani, de az oldalukon már láttam ilyet is.

[link]

Ilyesmi volt, mint a sárga, csak felfújható, gumi kerekei voltak.

Sportkocsinak nehéz, így vettünk egy Gracot.

[link]

Ilyesmi volt.


Nem bántam meg, hogy Bergont vettünk, a fiam a kisebb babakocsiba be sem fért volna:D


Üdv.

2011. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Giordani 3per8 volt/van. Nagyon jól kihasználható, bár a mózes egy idő után kicsi lett, de ekkor már át tudtuk rakni a sport részbe, amit teljesen ledöntöttünk. Azóta is ezt a kocsit használjuk, már 13 hós a lányom, de nagyon jó könnyű a váza, nem kellett új sportkocsit venni. Nagyon szereti, és én is :) Ja, és esernyőre csukható, ami fontos szempont ha nincs nagy csomagtartótok!
2011. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bergon. Mi a 2x-et választottuk.Téliesíthető is, meg nyárra is jó, mert le lehet szedni egy részét. és hálós lesz. Új ára 48000.
2011. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!