Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti mikor kezditek el...

Krisztina27 kérdése:

Kismamik ti mikor kezditek el kimosni a kicsi ruháit, ill mikor készítitek el a kiságyat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 32. hét körül kezdem. Akkor pakolom össze a kórházi motyót is. Az elsőnél is így tettem - szerencsére, mert 35+5-re megszületett.
2011. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia. A kiságyat csak akkor ha már megszületett, a ruhákat (sokat kapni fogok nővéremtől) igy ezeket már hétvégén hazahozzuk, de kimosni majd az utolsó 1-2 hónapban fogom szerintem.
2011. febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A mosást, vasalást a 34. héten kezdtem el. A kiságyat csak a múlt héten csináltam meg, de nem akar még ott aludni, jobb neki a pocakban. :)

39 hetes kismama

2011. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia!

Én 31 hetes vagyok.

Mi tegnap raktuk össze a kiságyat :) 1-2 héten belül berendezzük a babasarkot teljesen és ha már lesz hova rakni a ruhákat, akkor nekiállok mosni. De minél később, hogy tiszták is maradjanak.


A kórházi csomag folyamatosan készül, mindig rakok bele valamit, ami eszembe jut.

2011. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor lassan én is elkezdem kimosni őket, és elpakolni.

És összekészíteni a kórházi csomagot. Csak azt hittem korán vagyok, de szeretnék biztosra menni ha netán előbb jön vagy ha be kell valami miatt feküdni addigra kész legyen minden különben nem lennék nyugodt, nem szeretném másra bízni.


33+6km Boldog babavárást mindenkinek!

2011. febr. 17. 11:35
 6/10 anonim ***** válasza:

A 33. héten kezdtem el kimosni a ruhákat, most vasalgatom őket, de ez elég lassan megy. :)

Az ágyat már korábban összeraktuk, mert ahhoz akartam igazítani a többi bútort. Persze, ágynemű és egyebek még nincsenek benne, azt pikk-pakk beletesszük.

A kórházi motyóm készen van, de még a szekrényben egy helyen pihen, hogy csak táskába kelljen rakni, ha szükséges. Mivel diabéteszes vagyok, és ha gond van, akkor azonnal kórház, nem szeretnék még azon is idegeskedni, hogy mi az, ami még hiányzik. :)

2011. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kiságyat már összeraktuk, mert szintén ahhoz igazítottuk a bútorokat, de az ágynemű meg ilyenek még nincsenek benne, azt az apa teszi bele, mikor jövünk haza a kórházból.

Kisruhák, pelenkák, kifogó, ágynemű mosva vasalva a szekrényben pihen, azokat rendbe tettem kb a 32. hét körül.

Kórházi cuccokat hétvégén összerakom, mert hétfőn be kell feküdnöm. Ami a picinek kell, az még nem kerül táskába, azt csak összekészítem, hogy apának csak be kelljen hoznia, ha már szükség lesz rá.


Kitartást és könnyű szülést mindenkinek!


35+3 hkm

2011. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok.Múlt héttől folyamatosan pakolászok, mosok,vasalok, rendezkedek.Még a kórházi cucc nincs összerakva, de jövő hétre az is meglesz.Készülődök...:)
2011. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kb. 30 hetesen kezdtük el az egész készülődést. akkor még semmi sem volt meg. most pedig már mindet kimostam, a kórházi cuccaim össze vannak pakolva, szóval már minden kész. ha nekiáll az ember, akkor megy gyorsan.

neked is azt javaslom, hogy legkésőbb 36. hétre minden pikk-pakk legyen, nem lehet tudni, hogy mikor érkezik a pici.


35 hetes

2011. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 34-35 hét körül kezdtem el a babaruha mosást+vasalást,de még mindig nem értem a végére.A kiságyat a hétvégén rakjuk még be,még én vártam volna vele 1 hetet,de a férjem már így is hamarabb akarta :-))


37 hkm

2011. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!