Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, hány hetesen készíti...

Kismamik, hány hetesen készítitek el a kiságyat, babaruhákat? 35+5 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tegnap fejeztem be, kb. egy hétig pakolásztam, takarítottam, mostam, vasaltam. Ma vagyok 38 hetes és tegnap derült ki, hogy holnap lesz a császármetszés :)

Szerintem már csináld! Boldog készülődést!

2009. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindennel a 30.hétre készültem el,most 35-36 hetes vagyok.
2009. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lassan itt az idő, én a 32. héttől készítgettem, ami nem is volt baj, mert a 38. hétre szültem és az utolsó 2 hétben már nem sok kedvem volt takarítgatni. Az ágynemű persze maradhat a szekrényben, azt majd előveszitek, ha kis gazdája hazaér. A ruhácskák is nyugodtan mehetnek mosva vasalva a szekrénybe.
2009. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyenkor már megcsináltam mindent.Aztán most azon gondolkozok,hogy ki kéne mosni még egyszer mindent...nem tudom.A pólyát ma mostam és vasaltam ki.


38 h

2009. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia én a te ,,korodban" készítettem össze. 35 héten, mert mi van ha hamarabb érkezik a manóm. erre jól megviccelt és 40+5 lett a vége. de nem baj. :)

mikor megtudtam a nemét rámjött a vásárlós láz, és végig vásároltam a terhességet, mindíg csak egy-egy darabot, egy kis bady, egy kis sapka, zokni, minden hétre volt valami, így anyagilag sem mentünk csődbe, mert fokozatosan vásároltunk be. további jó babavárást. :)

2009. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

35 héten kezdtem el az ágyat berendezni, és kimosni a ruhákat!

ebben az időben hamar szárad!

könnyű szülést!

2009. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már minden kész volt a 36.hét végére.Még szerencse,mert 37+3 hétre született a babám...
2009. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pont 35/5 hetesen szültem! :-)
2009. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

36. héten mostam és vasaltam és minden bezacskózva raktam még csak be a szekrénybe. Ekkor takarítottam át a babakocsit is.

A 38. héten egy este rendszeres jóslóim voltak, elmúltak, de másnap a férjem összerakta a kiságyat, de a matracot még nem bontottam ki a csomagolásból, a lepedőt nem raktam le, csak összeraktuk, felraktam a baldachint és az egészet letakartam egy hatalmas lepedővel, hogy ne porosodjon. A kiírt dátum előtt szültem három nappal, akkor már csak mindent ki kellett szedni a zacsiból (mellesleg már így sem volt semmilyen illata a ruháknak, a vasalás illatát sem éreztem rajta).

Egyébként én az utolsó két hétben pörögtem a legjobban, állandóan csavarogtam, a világot meg tudtam volna váltani, ha elfáradtam, akkor leültem. MInden nap takarítottam és főztem, arra gondolva, hátha aznap szülök és jobb lesz a tiszta lakásba hazajönni majd úgy, hogy van kaja is a hűtőben. Tehát akkor már nem bántam volna, ha maradt volna valamilyen lomolni valóm még, mert ha rossz idő volt, akkor otthon unatkoztam.

2009. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!