Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mossátok ki a babaruháka...

Mikor mossátok ki a babaruhákat, pólyat, takarót, stb. , és mikor készítitek össze a kórkázi cuccot magatoknak?

Figyelt kérdés
33 hetes kismama:)
2009. jún. 25. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a 35-36 héten csináltam mindezt:)
2009. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem kimosni a kisruhákat.

32 hetes kismama

2009. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

SZia!a 35.hetem töltöm be szombaton.már csak egy fésü hiányzik a korházi csomagból,és már mindent kimostam a 33.hét körül.

Üdv

2009. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a 35. héttől tervezem ezeket a programokat.

Mindenkinek boldog babavárást kívánok!

33 hetes

2009. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én épp ma kezdtem el mosni. 34 hetes vagyok. Már nem bírtam magammal, pedig későbbre terveztem! De, hát olyan édesek ezek a manó ruhák!!! :-))

2009. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság nekem is most megy a mosógépben a pólya mosása, mert már én sem bírtam magammal, meg hát félek is egy kicsit nehogy kifussak az időből, mert már 26 hetesen volt egy visszatartásom,amit vesegyulladás okozott, és a doki is azt mondta 3 hét múlva már bármikor jöhet a kis drágám, ezért is vagyok már nagy izgalomban,

minden jót kívánok nektek és köszönöm a válaszokat:)

2009. jún. 25. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!