Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen sok a plusz 4 kg?

16 hetesen sok a plusz 4 kg?

Figyelt kérdés
Alig eszek vmit mégis jönnek fel rám a kilók. Ismerősöm, aki már 19 hetes, eddig csak 2 kg-ot szedett fel, pedig egyfolytában eszik. Nem értem, nincs igazság?
2011. febr. 16. 16:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én 16 hetesen 1 kilót híztam még.

Most tartok 14 kiló plussznál,szóval készülj fel 17-18 kg hízásra szerintem.Ez ellen nem tehetsz semmit,ilyen alkat vagy!!

A legfontosabb,hogy táplálkozz normálisan és nehogy éheztesd a picit,a doki úgy is szól ha sokallja.


37 heteske

2011. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

16 hetes koromra híztam 8kg-ot, azóta 36.héten vagyok és +20 kg-nál tartok, de mindenki azt mondta, hogy végre jól nézek ki és nem vagyok csont és bőr. A szülész, védőnő és a baba leendő háziorvosa is azt mondta nagyon jól nézek ki, mert panaszkodtam a +20 miatt.

Persze nekem nem véletlenül jött fel, végre rendszeresen és sokat ettem. Most 2 hete nem sok jött fel mert oda figyelek.

Érezd jól magad és nehogy Rubint Rékához hasonlítsd magad, lehet te ilyen típus vagy, nehogy éhezz.

2011. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

16 hetesen 6 kiló volt rajtam...most 32 hetesen 18 kg-nál tartok és látszik is. Hájas vagyok. Zabáltam. Ha nem tettem volna, nem itt tartanék, hanem mint az előző babával, vele összesen híztam 13 kilót, aminek fele víz volt, a másik fele meg a baba és cuccai, fél év alatt 45 kilósra fogytam. Na most ez a veszély nem fenyeget...

Ha nem úgy csinálod mint én most (csoki csokival, füstölt sonka este 10kor, rengeteg tészta és kenyér PLUSZ a gyümölcsök szinte álló nap), nem hinném, hogy sok zsírt szedsz fel magadra, ne izgulj. Ha meg nem érdekel, mint most engem, akkor egyél csak :)

sok boldogságot!

2011. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ugyanúgy eszek mint azelőtt, hogy terhes lettem. Talán kevesebbet is, mert sok minden amit eddig szerettem most nem megy le a torkomon. Mondjuk nagy hiba, hogy van amikor este 10kor állok neki enni, mert akkor leszek éhes, de nem mondhatni, hogy egész nap eszek vagy telezabálom magam. Ma eddig még csak 1 banánt meg

egy fél tányér lencsefőzeléket ettem 1 zsemlével és most kezdek megint éhes lenni. Rengeteg kaja van itthon, de vhogy semmihez sem füllik a szám...

Nem akarok Rubint Réka alakot, tetszik, hogy kerekedik a pocim meg ilyenek, csak az bánt, hogy folyton emiatt zaklat a védőnőm, hogy már sok lesz. Kéthetente megyek hozzá és minden alkalommal +1 kg-val mér többet..

2011. febr. 24. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!