Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen plusz 4 kiló?

15 hetesen plusz 4 kiló?

Figyelt kérdés

4 kilót híztam köszönhetően a húsvéti hatalmas evészeteknek és az azt követő maradékok eltüntetésének!

Első terhességem alatt összesen 9 kilót híztam, akkor ez most sok ugye?

Doki védőnő le fog cseszni?


2011. máj. 2. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Doki, védőnő le fog cseszni, engem már a 2 kiló miatt is lecsesztek... szerintem ne törődj ezzel olyan sokat, igyekezz 10 kilónál ne többet hízni :)
2011. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elég sok, én összesen 4 kilót híztam. Figyelj oda, hogy ne hízz sokat, neked lesz nehéz a terhesség vége, és lefogyni is nehéz.

Az én védőnőm, dokim nem az a "lecseszős" a súly miatt.

2011. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sok.

Nekem így lett belőle a végére 25!

Én mondjuk nem Húsvét miatt ettem,hanem nálam a vitamin váltott ki farkas étvágyat - mire rájöttünk már késő volt,mert meg volt az alap tizenakármennyi kiló,a terhesség legvégén meg ugye mindenképpen jön még pár.


Így lett 25 a vége.

A másodiknál már jobban figyelek erre.

2011. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem annyit mondott a dokinő hogy

ne hízzak ha nem muszáj.

nos a terhességem elején 100 kg voltam

a terhességem végére 90 kg voltam.

mikor megszültem 85 kg lettem.


Úgyhogy büszkén mondtam a dokinőnek

hogy én bizony egy dekát se híztam

pedig molett vagyok.

amúgy ki milyen fajta bár, lehet azért fogytam mert

nem ettem semmit az egész terheségem alatt folyton

hányingerem volt salátákat ettem ittam sok vizet.

akaratom ellenére sem híztam

a kislányom 3250 grammal és 51 centivel született.

2011. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is 15hetes vagyok és alig hiztam 3kg!54kg kezdtem most 57vok...

Nem értem ezt ,mire fel csesznek le?normális h hiznod kell,szélesednek ,a testednek alkalmazkodnia kell a benned növekvő babádnak nem?

Engem meg azzal csesztetnek h nem hiztam meg nem tudom hány kilóra,nem lehet itt mindenkinek eleget tenni!Enni egyél a gyerek érdekébe én úgy tudom 12kg szabad felszedni...

2011. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, normális, hogy hízik, de nem 15 hét alatt 3-4 kg- ot. Hisz gondolj bele... Összesen kb 10 kg hízás az egészséges (persze ez függ a terhesség előtti súlytól).

Én az egész terhességem alatt híztam 6-7 kg-ot. Ha az első 15 hétben hízik valaki 4 kg ot, akkor mi lesz a terhesség utolsó hónapjaiban?


Erre azért érdemes odafigyelni, mert szülés után a kevés felesleget sokkal egyszerűbb leadni néhány hét alatt, mint hónapokig gyötrődni..

Anyukám velem 28 kg-ot hízott, és sajnos nem is sikerült leadnia...

üdv.

2011. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezentúl odafigyelek mennyit eszem!
2011. máj. 2. 12:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az a 6-7 kiló meg épp annyira nem jó, mint a 30 kiló plusz.


De gondoljunk már bele, régen mindenki anyáink rengeteget híztak velünk 20-25 kg-t és itt vagyunk épen, egészségesen! Csak ez a mai kor csinálja ezt a kismamákkal, hogy diétázásra fogják őket! Én azt eszem, ami jólesik és egészséges a babám!

2011. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szia

én 14+3 hetes vagyok, és 3-4 kg híztam én is eddig, 77 kg indultam mennyi lesz a vége nem tudom, de én nekem kell vele megküzdeni, mért próbál mindenki leszúrni a másikat ha már híztunk pár kg-ot? férjem unokatesója 48 kg volt terhes lett a végére lett 65kg körül, a barátnőm 52kg-val indult, lett 67 és hol itt a gond, mindenkinek más az alakja, testfelépítése, a terhessége máshogy zajlik mindenkinél, hányós, kívánós, mért kell ezzel annyit foglalkozni?

minden kismaminak kívánom, hízzon, vagy fogyjon ahogy ő érzi, hogy a legjobb neki és a kisbabájának .

2011. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Már megint ez a súlyos kérdés...

Kedves Kismama sorstársam!

Fontos, hogy elfeledkezz a "normális" szóról, míg terhes vagy...

Az orvosok szerint minden normális, ami nem normális egy terhesség során.

Amikor én azért nyavalyogtam, mert 24 hetesen már 9 kg-ot híztam, akkor a doki rám szólt, hogy "Jó, akkor ezt most tessék abba hagyni. Maga egy gyönyörű, formás asszony, 9 plusz kilóval, ragyog, mert babát vár, a férje megőrül magáért. NINCS olyan, hogy normális hízás, vagy fogyás."

A doki anyukája 30 kg-ot hízott, amikor a dokit várta, amiből 18 kg lement a szülést követő 5. napra, a többi a féléves szoptatás idején.

Az én édesanyám 0,5 kg-ot hízott a terhessége során, azaz gyakorlatilag fogyott...

Én nem az ő fajtáját örököltem, én nem vagyok ilyen "szerencsés", de HISZEM, hogy lemegy, ha meglesz a baba, AKKOR majd megteszek mindent ezért, de még azelőtt a szoptatásra koncentrálok...

Lazíts Te is, persze feleslegesen ne egyél össze mindent, de fájduljon meg a szíved 2 gömb fagyi miatt. Minden kismama gyönyörű, Te is az vagy. Tudom látatlanban! :)

2011. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!