Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy nap hasmenés/hányás, ugye...

Egy nap hasmenés/hányás, ugye attól nem lehet baja a babának (12. hetes vagyok)?

Figyelt kérdés
Van most valami ilyenfajta vírus? Egyik reggel hányingerrel ébredtem, aztán hasmenésem volt, általános gyengeség, rossz közérzet, és estére felment a hőm 38.1-re. Másnapra szinte teljesen jól vagyok, talán kicsit gyengébben... Vírusos lehet ez? És ha igen, ugye nem árt a babának?!
2011. febr. 13. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is átestem egy hasonlón, nyugodj meg, nem árthat a babának. Azért ha belázasodnál, azt csillapítsd, de egyébként ne aggódj, nem lesz baj! Ja, én 11 hetes voltam, mikor átestem rajta, és igen, vírus.
2011. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!