Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés. Hányás.37,4 fok.18...

Hasmenés. Hányás.37,4 fok.18 hetes kismami. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit javasolt az orvosod?
2009. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ilyen nekem is volt, sajnos semmit nem tudott tenni ellene az orvos, mert gyógyszert nem szívesen írt fel, ugy hogy kellett hozzá egy jó nagy adag türelem és kitartás a kellemetlenségek elviseléséhez. Nyugi! Nem lesz tőle semmi gond!!! Ami meg kijön belőled az jöjjön is ki, mert az azt jelenti, hogy annak a szervezetben nincs helye. Lehet ez egy fertőzés is, amire a jelenlegi állapotodban így reagál a tested, de ne aggódj kitisztul a szervezeted és minden rendben lesz. Én már túl vagyok rajta! Fel a fejjel! Kellemes babavárást! 14 hetes kismami
2009. febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A hőemelkedésed nem vészes,igyál nagyon sok folyadékot,hogy nehogy kiszáradj és csak sós ropit,főtt rizst,főtt krumplit,főtt sárgarépát egyél,az talán megmarad a pocidban!Jobbulást!
2009. febr. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!

Úgy megnyugtattatok, de tényleg! Leginkább a kis bébimért aggódok, hogy ugye neki nem lesz ettől semmi baja...?

Most délelőtt azért elugrom az orvoshoz, mert olyan sokan influenzásak most. Ráadásul kicsi gyerekek között dolgozom....

2009. febr. 24. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!