Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol kell elhelyezkednie a...

Hol kell elhelyezkednie a placentanak? Nekem allitolag lent van, de annak kellene fol nyomodni. Egyszoval font kell elhelyezkednie.

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Először is nem minegy hogy hanyadik hétben vagy. Az se hogy a doki mit mondott vagy írt a papírra. Lehet mélyen tapadó vagy konkrétan lehet rajta a méhszájon.... utóbbi az nem jó,de ez függ a terhességi héttöl is. Nekem a méhszájon kezdett és azt had ne írjam le miket éltem át hogy mi van olyankor ha ott is marad. Bár számtalanszor elmondták hogy az iszonyatosan ritka hogy ott mradjon a méhszájnál... Nekem a 17. hétre olyan hátsófali lett hogy a dokim szerint rajzolni nem lehetett volna szebbet. Addig viszont sokat véreztem és görcsöltem. Kórházi megfigyelés és nagyon szigorú fekvést tettek kötelezővé... egyébként az mondják hogy a 18.-20. hét környékére alakul ki "véglegesre" hogy hol tapad meg a lepény...addig nyugi... Szóval írd meg hány hetes vagy és hogy vannak e panaszaid... Ha nincs a méhszájon az már jóóó...a doki a többit megoldják... Boldog babavárást. 26 hetes pocis
2009. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
13 hetes
2009. febr. 11. 17:51
 3/4 A kérdező kommentje:
amugy semmi panaszom nincs, semmilyen gorcsoles, verzes. a doki nem is mondta, h. gond lenne, a vedononek mutattam a papirt amit a 12 heti UH-on irt es valami olyasmit magyarazott a vedono, h.lent van, de azt is emlitette, h.korben helyezkedik el. en nem ertek ilyesmihez. csak intett a vedono, h. addig mig foljebb nem kerul, addig keruljem a nemi eletet es az emelgetest
2009. febr. 11. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem,ha nincsnek panaszaid az már tök jó:D És emlékszem minket is letiltott a hagyományos házaséletről a doki addig míg meg nem találja a "végleges "helyét a placenta. Szóval lehet kreatívnak lenni... Remélem minden szépen alakul és boldog babavárást neked:D
2009. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!